Людмила Барбір у міні-шортах на тлі мальовничих Карпат (фото)
![Людмила Барбір зачарувала образом у міні-шортах | Зіркове життя | 1+1 Людмила Барбір зачарувала образом у міні-шортах | Зіркове життя | 1+1](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/534/990/edb7101fc8450825c8069eb19673416e.jpg)
Ведуча підкорює гори у стильному аутфіті.
Ведуча ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Людмила Барбір насолоджується літом у Карпатах. На своїй сторінці в Instagram зірка показала декілька фото на горі Маковиця.
Для відпочинку на природі Людмила обрала стильний літній образ. На ній — біла майка та міні-шорти, що чудово підкреслюють стрункі ніжки ведучої. Барбір доповнила лук сонцезахисними окулярами, мініатюрним рюкзаком та спортивними кросівками.
Фото: @liudmila.barbir
У коментарях до світлини підписники зірки почали пригадувати, як самі підіймалися на Маковицю:
«Круто! Ми теж були на Маковиці. До речі, ви така гарна!»;
«І я туди підіймалася! Краса неймовірна»;
«Яка ж все-таки красива наша Україна!».
Нагадуємо, нещодавно Людмила Барбір стала першою телеведучою, яка отримала чорний пояс із бойового мистецтва айкі-дзюцу. Дізнавайся подробиці у відео:
Більше новин про улюблену ведучу читай на 1plus1.ua:
1. У цій сукні Людмила Барбір така класна і романтична (відео)