"Пам'яті Небесної сотні" відіграли у Національній філармонії – "Сніданок з 1+1"
Сніданок з 1+1
07:00
Будні

У Національній філармонії України відбувся концерт "Пам'яті Небесної сотні", розповідають ведучі ранкової програми "Сніданок з 1+1".
У Національній філармонії України відбувся концерт "Пам'яті Небесної сотні", розповідають ведучі ранкової програми "Сніданок з 1+1". Загиблих героїв Євромайдану вшанували класичною музикую. Звучали творами Бетховена, Чайковського, Гріга та Бібіка.
Стіни філармонії ледь вмістили охочих вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. Диругував оркестром 77-річний Роман Кофман. За його особистим проханням глядачів попросили не аплодувати.
Новини по темі
Відключення опалення: скільки можна зекономити, якщо вимкнути батареї зараз (розказують експерти у "Сніданку з 1+1")
3 помилкові вирази в українській мові, які стали нормою (пояснює мовознавець)
Була на Азовсталі, в Оленівці й в найжахливіших колоніях росії: історія прикордонниці Аліни Паніної в "Щоденниках війни"
Стрибок цін на Великдень: якими продуктами запастися до свята (поради експертів в "Сніданку з 1+1")