Парфумерний етикет: Як правильно наносити парфуми

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Експерт вважає, що в ароматичному "гардеробі" сучасної жінки має бути 4-5 пляшечок з різними парфумами - на всі випадки життя.

Поділитися:

Вибір парфумів - надзвичайно важливе та відповідальне завдання. Аромати викликають асоціації та уявлення про людину. Тому невдалий вибір парфумів може відштовхнути, а також приносити дискомфорт власнику.

Парфумер Богдан Зубченко допоміг розібратися у різниці між парфумами, туалетною водою, парфумованою водою та одеколоном. Та розповів, як правильно наносити парфуми.

Сьогодні актуальним є поняття парфумерного гардеробу. Він може складатися з 5-6 ароматів. Цього достатньо, щоб мати підходящий парфум для кожної життєвої ситуації. В наборі сучасної людини має бути фітнес аромат, діловий, вечірній, аромат для душі, екстравагантний та інтимний.

Яка різниця між парфумерними засобами?

Різниця між парфумерними засобами полягає в концентрації. Відповідно, різними засобами варто користуватися у різний час доби.

Одеколони - це аромати невеликої стійкості. Запах тримається максимум 4 години, в їх основі, здебільшого, цитрусові ноти.

Туалетна вода - легкий парфумований засіб, в основі її будь-які ноти. Найкраще використовувати воду зранку та вдень, адже насиченість співпадає з діловою активністю. 

Парфуми - мають сильний аромат, який розкривається протягом тривалого часу. Саме тому експерт радить наносити парфуми винятково ввечері.

Як правильно наносити парфуми?

Наносити аромат варто на пульсуючі точки: зап’ястя, шия, груди. Однак, місце нанесення аромату можна змінити залежно від одягу. Наприклад, якщо жінка одягнена в сукню з відкритою спиною, ліпше нанести парфуми на оголені ділянки.

Чоловікам радять наносити парфуми на зап’ястя і на підкладку піджака. Під час про ведення зустрічей чи переговорів чоловік жестикулює і аромат то з’являється, то зникає.

Богдан Зубченко наголошує, що парфумерний етикет надзичайно важливий. Керуючись його простими правилами, ви виявляєте повагу до оточуючих.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю