Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Парфумерний етикет: Як правильно наносити парфуми

Експерт розповів про різницю між парфумерними засобами та познайомив із головними правилами парфумерного етикету.

Вибір парфумів - надзвичайно важливе та відповідальне завдання. Аромати викликають асоціації та уявлення про особу. Тому невдалий вибір парфумів може відштовхнути, а також приносити дискомфорт власнику.

Парфумер Богдан Зубченко у програмі Сніданок з 1+1 допоміг розібратися у різниці між парфумами, туалетною водою, парфумованою водою та одеколоном та розповів, як правильно наносити парфуми.

Сьогодні актуальним є поняття парфумерного гардеробу. Він може складатися з 5-6 ароматів. Цього достатньо, щоб мати підходящий парфум для кожної життєвої ситуації. В наборі сучасної людини має бути фітнес аромат, діловий, вечірній, аромат для душі, екстравагантний та інтимний.

Яка різниця між парфумерними засобами?

Різниця між парфумерними засобами полягає в основному в концентрації. Відповідно, різними засобами варто користуватися у різний час доби.

Одеколони - аромати невеликої стійкості, запах тримається максимум 4 години, в основі лежать здебільшого цитрусові ноти.

Туалетна вода - легкий парфумований засіб, в основі лежать будь-які ноти. Найкраще використовувати зранку та вдень, адже насиченість співпадає з діловою активністю. Невисока концентрація туалетної води допомагає витримувати Легкі концентрації допомагають витримувати парфумерний етикет.

Парфуми мають сильний аромат, який розкривається протягом тривалого часу. Саме тому експерт радить наносити парфуми винятково ввечері.

Як правильно наносити парфуми?

Наносити аромат варто на пульсуючі точки: зап’ястя, шия, груди. Однак, місце нанесення аромату можна змінити залежно від одягу. Так, наприклад, якщо жінка одягнена в сукню з відкритою спиною, ліпше нанести парфуми на оголені ділянки.

Чоловікам радять наносити парфуми на зап’ястя і на підкладку піджака. Під час про ведення зустрічей чи переговорів він жестикулює, і аромат то з’являється, то зникає.

Богдан Зубченко наголошує, що парфумерний етикет надзичайно важливий. Адже керуючись простими правилами, ви виявите повагу до оточуючих.

Більше новин