Сніданок з 1+1: Онлайн трансляцію ефіру провів пес-оператор
![Сніданок з 1+1: Онлайн трансляцію ефіру провів пес-оператор Сніданок з 1+1: Онлайн трансляцію ефіру провів пес-оператор](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Відеокамера, що була прикріплена до спини собаки, фіксувала усе, що відбувалось всередині та навколо студії.
Уперше в історії українського телебачення онлайн трансляцію ранкової програми Сніданок з 1+1 провів собака-оператор.
Лабрадор на ім'я Джум став першим собакою, що "стрімив" зі стін національного телеканалу. Його господар - ведучий ТСН Єгор ГордєєвЄгор Гордєєв - люб'язно погодився на перетворення свого улюбленця на професійного оператора.
Відеокамера, що була прикріплена до спини собаки, фіксувала усе, що відбувалось всередині та навколо студії програми Сніданок з 1+1. Через власну допитливість пес зміг познайомити глядачів з абсолютно усіма учасниками знімального процесу: не лише ведучими, а й гостями, редакторами, гримерами та операторами Сніданку. Пес з радістю "спілкувався" з членами команди проекту та був задоволений всебічною увагою, прикутою до його персони.
Нагадаємо, що зі стартом нового сезону, Сніданок з 1+1 регулярно проводить онлайн трансляції на YouTube та за допомогою додатку Periscope.