«Сніданок з 1+1» відкрив будиночок для тварин: Єгор Гордєєв провів екскурсію та розкрив усі подробиці наживо

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Єгор Гордєєв показав будиночок для тварин, який відкрили за допомогою команди Сніданку з 1+1 (фото)

Єгор Гордєєв показав будиночок для тварин, який відкрили за допомогою команди «Сніданку з 1+1» та глядачів.

Поділитися:

Щодня з 7:00 до 09:30 на телеканалі «1+1 Україна» глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Сьогодні в ефірі ранкового шоу ведучий Єгор Гордєєв показав будиночок для тварин, який відкрили за допомогою команди «Сніданку з 1+1» та глядачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв показав знищений росіянами Свято-Преображенський собор та розповів про нічний обстріл Одеси

Раніше в приміщенні мав бути коворкінг для бізнесменів, проте після підриву росіянами Каховської ГЕС, з’явилася ідея створити сучасний волонтерський зоозахисний хаб - Patron Pets Center для тварин, вивезених з Херсона. Основна місія центру - змінити ставлення людей до тварин та зробити так, щоб явище безхатніх та безпритульних тварин зникло в Україні назавжди. В кожної тваринки є свій тимчасовий вольєр. Один з таких побудували завдяки команді та глядачам «Сніданку з 1+1».

Єгор Гордєєв

Єгор Гордєєв

Гордєєв провів екскурсію будиночком, в який одразу заїхав песик Круз. Як тільки собака знайде нову родину, в будиночок зможе заїхати наступна тваринка, якій необхідне тимчасове місце для життя.

«Сніданок з 1+1» - ледь не перша програма на українському телебаченні, яка почала прищеплювати всім нам культуру ставлення до тварин. Разом із глядачами ми інвестували у відкриття цього будиночку, результат вийшов приголомшливим. Це абсолютно нова філософія спілкування з тваринами. Можна приїхати та волонтерити - прибрати, погуляти, нагодувати або привезти їжу чи іграшки. Можна за нашим прикладом вкластися компанією, офісом, друзями, класом у будиночок або допомагати обраній тварині», - розповів Єгор.

Єгор Гордєєв

Руслан Сенічкін і Людмила Барбір зі студії додали, що без участі глядачів, не було б продовження цієї щасливої історії для тварин, які потрапили в життєву халепу. Єгор Гордєєв звернувся до всіх глядачів «Сніданку з 1+1»:

«Дякую всім, хто допомагав та буде допомагати. Це наша спільна справа, тепер будемо разом стежити за долею тварин у центрі. Приходьте з дітьми, гуляйте, грайте, допомагайте, годуйте, забирайте тваринок додому».

Тварин до притулку привозять волонтери та військові, наразі в хабі мешкає 76 песиків та 18 котів, кожен з яких мріє потрапити в нову родину якнайшвидше. Для того, щоб вигуляти, або забрати тваринку в родину, необхідно підписати договір про відповідальне ставлення, який убезпечить мешканців будиночка. Будівництво центру планують завершити до кінця року, хаб отримає змогу утримувати близько 500 тварин одночасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати холодний борщ: рецепт від Юрія Горбунова та Єгора Гордєєва (відео)

Стежте за новинами “Сніданку з 1+1” в Instagram.

Ранок зі “Сніданком з 1+1” – це свіжі актуальні новини та події, експертні думки та поради, що налаштовують на продуктивний день. Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 9:30 на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Новини по темі