Знайомтеся з героями серіалу "Шпиталь": актори про своїх персонажів

Шпиталь
Якими будуть персонажі серіалу Шпиталь: актори розказали про своїх героїв

Актори серіалу "Шпиталь" розповіли про своїх персонажів.

Поділитися:

11 грудня на телеканалі "1+1 Україна" о 20:30 відбулась прем’єра нової медичної драми "Шпиталь". Це історія про лікарів без кордонів, які обʼєднаються в Україні, щоб рятувати життя. Серіал транслюють на каналі "1+1 Україна" з понеділка по четвер о 20:30. 

За сюжетом, у мальовничому містечку на кордоні з Польщею під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, розгорнув роботу польовий шпиталь. Тут працюють разом українські лікарі, добровольці та висококваліфіковані спеціалісти з різних країн, таких як Ізраїль, Польща та Америка.

Персонажі серіалу "Шпиталь"

Головні ролі у проєкті зіграли: Олександра Епштейн, Ігор Рубашкін, ведучий “Сніданку. Вихідний” Олександр Попов, Лілія Цвелікова, Костянтин Октябрський та Сергій Кіяшко. Актори серіалу розказали про своїх героїв. 

Олександра Епштейн у ролі Злати

«Злата — широкопрофільний хірург, протягом серіалу вона дуже змінюється і розкривається, з сухої людини вона перетворюється на більш людяну. Мені дуже подобається моя героїня, Злата це мозок, це раціональність цього шпиталю, на відміну від її сестри Юлі. Емоції у Злати теж будуть, вона буде вчитися з ними жити, хоч це і стане справжнім викликом для неї. Я вважаю, що протягом серіалу Злата робить неймовірну трансформацію.»

Злата Шпиталь

Ігор Рубашкін у ролі Гіляда

«Я граю головного лікаря, який керує цим волонтерським польовим шпиталем, організованим медичним фондом. Мій герой приїхав з Ізраїлю, маючи певний досвід у військових конфліктах, він приїжджає в Україну, тому що всі його родичі родом із Умані. У мого персонажа є своя особиста драма, пов’язана зі втратою коханої дружини в Ізраїлі, тож для нього важливо змінити коло оточення і бути корисним будь-де. Мій герой дуже людяний, тому що він знає, що таке війна вже не перший рік. 

Гіляд Шпиталь

Олександр Попов у ролі Джеремі

«Мрія мого героя змінюється разом із ним впродовж серіалу. Він приїжджає сюди не від хорошого життя, а від проблем, але місцеві, плюс країна, люди його змінюють. Він занурюється в культуру України, більше про неї дізнається, бо місцеві для нього загадка, він їх аналізує. Від початку він не всім довіряє, в обличчя усміхається, але ставиться обачно, бо не знає, що вони собі думають. Тому в середині нього йде певний процес перебудови, він повністю віддається своїй справі для того, щоб допомогти українцям.»

Джеремі Шпиталь

Лілія Цвелікова у ролі Юлі

«Історія Юлі дуже насичена, і сама героїня сильно змінюється протягом серіалу. Якою вона приходить, якою її глядач побачить у першій серії, та якою вона має стати в процесі перебування на території польового шпиталю – це великий шлях внутрішніх змін. Вона не те щоб маленька і недосвідчена, вона просто дуже романтична натура, але з дуже складним характером, який буде і заважати їй, і допомагати проживати всі події, які будуть відбуватись під час історії. В неї виникає романтична лінія, і не одна. Вона приходить з однією історією і в процесі здобуде ще декілька.»

Юля Шпиталь

Костянтин Октябрський у ролі Андрія

«Історія мого персонажа про втрачене кохання, про пошук справжнього себе. Лише під кінець історії, мій герой повністю розкриється і зміни в ньому, нарешті, помітять оточуючі та, сподіваюсь, глядачі. Насправді, він впевнений у собі, має військовий досвід, а також він добрий, тому що багатьом допомагає, і головне, приймає свою дитину, від якої відмовляється мати.»

Андрій Шпиталь

Сергій Кияшко у ролі Сергія

«Це історія справжнього українського чоловіка, як і багатьох інших звичайних українських чоловіків, який підставив своє плече у складні часи і робить усе, аби тут, на українській землі, цей шпиталь працював злагоджено, розуміючи, що більшість пацієнтів тут – це переселенці, люди з окупованих та деокупованих територій. Зовнішньо він доволі грубий і брутальний, але в середині з величезним гарячим серцем. Деякі його побоюються, поки не пізнають ближче. Він завжди насуплений, грубуватий і мало посміхається, але це до того моменту, поки він не відкриється комусь. Це мій перший теле-кіно проєкт про воєнні реалії. Мій герой не лікар, він волонтер, він ремонтує генератори, дістає людей після ДТП, шукає донорів крові, робить усе, що раніше не доводилось. Але він, як справжній український чоловік: що не вміє, тому навчиться, є ціль, але нема перепон.»

Сергій Шпиталь

Дивіться медичну драму "Шпиталь" з понеділка по четвер, о 20:30 на телеканалі "1+1 Україна". Перші серії вже доступні на сайті 1+1 за посиланням.

Дивіться серіал "Шпиталь", 1 серія:

Новини по темі