Місячний календар на тиждень з 14 до 20 серпня

Місячний календар на тиждень з 14 до 20 серпня
Лілу з притулку для тварин «Сіріус» шукає дім! Подробиці читайте нижче.

Поради та рекомендації на кожен день місячного календаря.

Поділитися:

Також пропонуємо дізнатися, які дні цього місячного тижня будуть найбільш сприятливими для нових починань. 

14 серпня – 23 день місячного циклу. Сприятливий день для освоєння нових ремесел, медитації та навчання. А от від мандрівок та підписання важливих документів сьогодні краще утриматись.

15 серпня – 24 день місячного циклу.  Доречно зайнятися облаштуванням домівки, прибиранням чи ремонтом. Можна вирушити в мандрівку. Не бажано перебувати в місцях масового скупчення людей.

16 серпня – 25 день місячного циклу. День складеться успішно, якщо ви присвятите його роботі по господарству, найкраще – городині. А от грубо жартувати зі співрозмовника чи їхати на далекі відстані місяць сьогодні «не рекомендує».

17 серпня – 26 день місячного циклу. Знайти рішення ситуацій, що хвилюють, можна, займаючись кропіткою роботою чи розглядаючи твори мистецтва. Якою б не була проблема, головне – не боятися. Поміркованість та раціональність підкажуть, як бути далі.

18 серпня – 27 день місячного циклу. Сьогодні приділіть більше уваги пізнанню сенсу життя та характерів оточуючих людей. Тверезий погляд на реальність посприяє корисному знайомству.

19 серпня – 28 день місячного циклу. Намагайтеся організувати собі відпочинок: поїхати на море чи, хоча б, на дачу. Будь-які ділові «операції» сьогодні матимуть обмежений успіх.

20 серпня – 29 день місячного циклу. Якщо виникає нестримне бажання зайнятися шопінгом, пам’ятайте – успішними сьогодні будуть виключно дрібні покупки. А от посадити щось на городі та весело провести час у компанії друзів – сьогодні не завадить.

ЛІЛУ ШУКАЄ ДІМ!

Імя: Лілу

Вік: 4 місяці

Лілу - кмітлива і чарівна. Вже вміє ходити на повідку і знає кілька команд. Має щеплення і обробку від паразитів. Все про Лілу знає волонтер Катерина

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю