UA RU

Місячний календар на тиждень з 14 до 20 серпня

Літо з 1+1
©© Лілу з притулку для тварин «Сіріус» шукає дім! Подробиці читайте нижче.

Поради та рекомендації на кожен день місячного календаря.

Також пропонуємо дізнатися, які дні цього місячного тижня будуть найбільш сприятливими для нових починань. 

14 серпня – 23 день місячного циклу. Сприятливий день для освоєння нових ремесел, медитації та навчання. А от від мандрівок та підписання важливих документів сьогодні краще утриматись.

15 серпня – 24 день місячного циклу.  Доречно зайнятися облаштуванням домівки, прибиранням чи ремонтом. Можна вирушити в мандрівку. Не бажано перебувати в місцях масового скупчення людей.

16 серпня – 25 день місячного циклу. День складеться успішно, якщо ви присвятите його роботі по господарству, найкраще – городині. А от грубо жартувати зі співрозмовника чи їхати на далекі відстані місяць сьогодні «не рекомендує».

17 серпня – 26 день місячного циклу. Знайти рішення ситуацій, що хвилюють, можна, займаючись кропіткою роботою чи розглядаючи твори мистецтва. Якою б не була проблема, головне – не боятися. Поміркованість та раціональність підкажуть, як бути далі.

18 серпня – 27 день місячного циклу. Сьогодні приділіть більше уваги пізнанню сенсу життя та характерів оточуючих людей. Тверезий погляд на реальність посприяє корисному знайомству.

19 серпня – 28 день місячного циклу. Намагайтеся організувати собі відпочинок: поїхати на море чи, хоча б, на дачу. Будь-які ділові «операції» сьогодні матимуть обмежений успіх.

20 серпня – 29 день місячного циклу. Якщо виникає нестримне бажання зайнятися шопінгом, пам’ятайте – успішними сьогодні будуть виключно дрібні покупки. А от посадити щось на городі та весело провести час у компанії друзів – сьогодні не завадить.

ЛІЛУ ШУКАЄ ДІМ!

Імя: Лілу

Вік: 4 місяці

Лілу - кмітлива і чарівна. Вже вміє ходити на повідку і знає кілька команд. Має щеплення і обробку від паразитів. Все про Лілу знає волонтер Катерина

Бекстейджи

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю