Станіслав Боклан зіграє в пригодницькому серіалі «Сувенір з Одеси» від каналу «1+1»

Станіслав Боклан зіграє в пригодницькому серіалі «Сувенір з Одеси» від каналу 1+1
1plus1.ua

Телеканал «1+1» розпочав зйомки серіалу «Сувенір з Одеси».

Поділитися:

Днями телеканал «1+1» запустив у виробництво 12-серійну пригодницьку мелодраму «Сувенір з Одеси» за мотивами книги одеського письменника Валерія Смирнова «Труна з Одеси».

Події серіалу розгортаються протягом ХХ століття. Після більшовицького перевороту в 1917 році, Одеса за три роки переживає зміну семи влад.

Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей, таких, як отаман Котовський і король нальотчиків Михайло Винницький (Мішка Япончик).

Виробництво проекту здійснює команда Sister's production на замовлення телеканалу «1+1». Продюсери серіалу – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Забулонська, Марина Городецька.

За словами головного продюсера серіалів і фільмів телеканалу «1+1» Олени Васільєвої, у спробах не просто вижити, а й зберегти гідність, головні герої, Ліза та Матвій, змушені обирати між боротьбою і колабораціонізмом, між вірністю принципам та зрадою друзів, між кримінальними авторитетами і політичними опортуністами.

У цій історії немає добра і зла – в ній різні люди виявляють силу і нестриманість, слабкість і співчуття, і всі однаково страждають від наслідків важких рішень, – коментує Олена Васільєва.

Олена Васільєва також переконує, що працювати над цією історією було дуже цікаво і водночас дуже непросто.

Але ми всі віримо в те, що її співзвуччя сучасності буде чутися в кожному сюжетному повороті. Адже історії минулого цікаві нам саме тим, що допомагають розібратися в сьогоденні, – каже Олена Васільєва.

Сценарій мелодрами написав Андрій Кокотюха («Століття Якова», «Катерина»). Як переконує письменник, його в цьому проекті зацікавив власне матеріал – історія України початку ХХ століття на прикладі окремо взятої Одеси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роман «Століття Якова» вийде друком у кінообкладинці

За словами Андрія Кокотюхи, ідея, закладена в книзі Валерія Смирнова, дуже важлива і актуальна зараз. У непрості для держави часи активною і креативною частиною суспільства, генераторами важливих для країни ідей стають люди авантюрного складу.

Всі потужні держави будувалися руками та розумом таких людей. І їхня трагедія в тому, що їх витіснили позбавлені будь-яких принципів і понять більшовики, чия верхівка вийшла з криміналітету, – каже Андрій Кокотюха.

Режисером проекту виступив Олег Туранський, відомий глядачам каналу «1+1» по роботі над фільмом «Я з тобою». У серіалі зіграють, Ольга Виниченко, Олександр Соколовський, Дмитро Суржиков, Дмитро Сова, Марк Дробот, Артем Алексєєв, Олександр Кобзар та ін.

Прем'єра пригодницької мелодрами «Сувенір з Одеси» очікується у 2017 році на каналі «1+1».