Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

18-річна чемпіонка світу з дзюдо Дар'я Білодід розповіла, чи допомагає їй модельна зовнішність у спорті

Дівчину часто запрошують до співпраці модельні агенства

Дар’є, офіційно ви - наймолодша чемпіонка світу з дзюдо за всю історію цього виду спорту. Церемонію нагородження бачив увесь світ, і всі бачили ваші сльози. Які емоції були у вас на той момент?

- Спочатку я не могла повірити в те, що я стала чемпіонкою світу. На той момент ми з батьками були неймовірно щасливими. Спочатку ми не вірили в це, і навіть зараз не можемо у це повірити.

В кого у вашій родині виникла ідея, аби ви така красива дівчина займалася дзюдо?

- Я займаюся дзюдо з шести років. До цього я займалася художньою гімнастикою, бо моя мама мріяла, щоб я стала художньою гімнасткою. Спочатку мої батьки були проти дзюдо. Але вони самі дзюдоїсти, і коли я приходила до мами на тренування, то мені це дуже подобалося. Я тоді зрозуміла, що це «мій» вид спорту, і займатися дзюдо було моєю ідеєю.

Ви з художньої гімнастки дуже швидко перетворилися у дзюдоїстку. Ніколи не шкодували про те, що не виходите на килим у красивому костюмі зі стрічкою і не берете участь у чемпіонаті з художньої гімнастики?

- Мені дуже подобається дивитися на змагання з художньої гімнастики, але я розумію, що це не моє. В мене характер такий, який більше підходить до дзюдо.

Дивлячись на таку тендітну красиву дівчину, можна уявити будь-що: що ви – манекенниця, переможниця конкурсу краси, але, менш за все можна повірити, що ви - чемпіонка світу з такого не жіночого виду спорту. Часто таке говорять?

- Дуже часто. Навіть модельні агентства часто пропонують до них йти. Я вважаю, що спорт і модельний бізнес можна поєднувати.

Ви навчаєтеся на журналістиці. Яким чином вдається поєднувати спортивну кар’єру з доволі серйозною освітою?

- Я вже два рази складала сесію, і всі ці рази я її переносила, бо в ці дати мене не було в Києві. Я беру з собою книжки і роблю завдання на змаганнях. Намагаюся встигнути все!

Зовсім скоро вам виповниться вісімнадцять років? Чи зробили вже замовлення? Можливо, хочете машину, яку можна вже з такого віку водити?

- Тато говорить, що спочатку я повинна скласти на права, а вже потім – машина.

Світське життя
Повні епізоди
2018-10-23
Топ новини
Новини
Новини