71-річна Ніна Матвієнко зберігає молодість за допомоги яєць

Світське життя
Дивись відео

Народна артистка України розсекретила власну "пігулку" молодості

Поділитися:

Ніно Митрофанівно, вам доручили бути груднем. Грудень – початок різдвяних свят. Як працювалося на знімальному майданчику?

- Взагалі фотографуватися, гримуватися, одягатися – це все надоїдливо і довго. Але, на диво, я налаштувалася на одне, а вийшло все зовсім по-іншому: все дуже швидко, пунктуально. Мене одягали дівчата з музею, і вони всі мене роздивлялися. 

Вам самій можна бути музейним працівником, тому що ви сама знаєтеся і на українському строї, і на тому, яким чином певна вишивка відповідає якомусь українському регіону. Можливо, ви підказували музейним працівникам, як краще вдягнути той чи інший стрій?

- Кожух я трохи звузила, бо він був широким.

Щоб талію підкреслити?

- Аякже! Хоча її немає, але вона має бути! Я б не хотіла бути музейним працівником, бо я вже сама – музейний експонат!

Чи є у вас улюблене традиційне українське свято?

- Покрова і Великдень! На Покрову я обов’язково йду до церкви, на Великдень – на всю ніч до церви. Дуже рідко я не ходжу до церкви, це переважно коли я хворію. І вранці ми, всі дівчата, вмиваємося свяченою водою і червоними яєчками. Щоб моє біле личко було таке ж красне, як яєчко! І таке гладеньке, як яєчко, і таке ніжне, як яєчко!

Ніно Митрофанівно, тепер я розумію вашу «пігулку» молодості. Виявляється, це не косметологічні процедури, а яйце у свяченій воді на Великдень.

- Так! Я всім дівчатам цього бажаю, бо це справді дуже значимо.

 

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю