«Я без м’яса жити не можу!»: стронґмен Василь Вірастюк розповів, скільки він протримався на пості

Спортсмен розповів про досвід вегетаріанства

Поділитися:

Василю, ми сьогодні зустрілися з вами на презентації нового смартфону. Чи були у вашому житті історії, коли над вами жартували за допомогою телефона?

- Переважно дзвонять і говорять: «Василю, це ви? Це точно ви?», «Та я!», «Точно-точно ви?».

По телефону ви своєю кремезною рукою не дістанете, тому можна говорити будь-що…

- І на горлі не потримаєшся… Від того моменту і до сьогодні в мене телефон стоїть на беззвучному режимі, починаючи з 10 вечора і до 8 ранку, для того, щоб такі дзвінки мене не турбували.

У вашому житті є історія, коли діти фронтмену гурту «ТІК» колядували вам по телефону, а ви їм скидали гроші на картку…

- Хто це вам казав? Ми з Бронюками обмінювалися відеопривітаннями: вони співали нам, а ми - їм. Але ваша версія дуже прикольна!

У вашій великій родині тільки одна жінка – дружина! Ви їдете вночі і купуєте квіти чи, навпаки, дружина каже: «Квіти не купуй, тому що напередодні 8 березня вони дорогі. Купи краще потім!»?

- Дружина каже, щоб я не дарував їй букети квітів, а дарував щось красиве у вазонах. Вона наперед каже мені, як це щось красиве називається, тому я не ходжу по мінному полю…

Ви романтик у душі?

- Романтик… Я можу зненацька запропонувати дружині: «Ти готова зараз кудись поїхати? Ні про що мене не запитуй і збирай речі орієнтовно на 2 дні!». Одного разу я заїхав за нею, і ми поїхали в турне: зустрілися з друзями у Вінниці, потім поїхали через Тернопіль, Львів, а у Львові походили по нашим улюбленим місцям, і повернулися до Києва. Це ж романтика? Романтика!

Навесні у вас ювілей – 45 років. Як правило, 40 років чоловіки не святкують, тому, власне, цього року є привід зібрати великий гурт своїх друзів і гарно відсвяткувати. Вже є плани?

- Я дуже гарно відсвяткував 41 рік. Я попередив дружину, зібрав тільки чоловічу компанію і замовив ціле караоке. В той вечір ми робили все, що нам хотілося. Ми сиділи за столом, і ніхто нам не казав: «Досить, треба йти додому! Більше не пий!». Ми наспівалися, і всі почували себе прекрасно! Щодо цьогорічного дня народження: не буде величезної компанії, будуть тільки найближчі. Будемо святкувати у заміському будинку нашої куми біля води, бо сподіваємося, що на той час буде вже тепло. В нас буде барбекю!

Чи постуєте ви зараз?

- Не постую! Є таке правило: ті, хто подорожують, і ті, хто багато працюють можуть не постувати.

А ви з цих двох категорій до якої належите?

- Я – той, що важко працює, тобто, важко тренується. Взагалі, я без м’яса жити не можу! Одного разу я спробував відчути себе у ролі вегетаріанця, але протягнув лише зранку і до другої години, коли все ж таки з’їв м'ясо! Вегетаріанець з мене ніякий, і постувати я не можу!