“Я не хочу хайпу на своєму весіллі!”: телеведучий Руслан Сенічкін озвучив дедлайн, до якого повинен одружитися

Світське життя
Дивись відео

Телеведучий назвав локацію, де відбудеться майбутнє весілля

Поділитися:

Руслане, вже  довгі роки, а на «Сніданку з 1+1» ти працюєш вже більше семи років, тебе всі не втомлюються одружувати. Можливо, в тебе з твоєю партнеркою по «Танцях з зірками»  була чи є якась іскра?

- Моє весілля точно буде скаженим! У мене дедлайн приблизно 45 років, а там побачимо! А у мене із Яною є іскра – творча, танцювальна та робоча!

Як правило, ми це запитуємо у дівчат, але, зважаючи на те, що ти в нас хлопець на виданні останні десять років, питаю тебе: яким буде твоє весілля?

- Воно точно буде в горах. Можливо, десь між Верховиною і Ворохтою.

Ти вже навіть місце пригледів для того, де будеш бутоньєрку кидати?

- Так точно! Я вже навіть пригледів отару овець і чабанів, які продаватимуть нам карпатські сири. Про це будуть знати кози, смереки, Карпати, я, моя дружина і більше ніхто. А вже потім розкажемо!

Це буде весілля для двох?

- Звісно! Я вже в тому віці, що я не хочу хайпу на своєму весіллі.

Яно, у вас є чоловік. Ви – заміжня. Ваш чоловік – інший хореограф проекту – Дмитро Жук. Чи не ревнував Дмитро до Руслана?

- Ні, не ревнував. Він на 100% довіряє Русланові, і він завжди перебуває з нами на тренуваннях. Ми під пильним наглядом Жука!

- Іноді таке буває, що Цибулька вимикає звук на мобільному телефоні, і Жук мене питає: «Сєня, де дів Цибулю?». Я кажу: «Вона, мабуть, поряд з тобою. Ти що знущаєшся наді мною?».  І він каже, що іноді вона вимикає телефон.

Яна, незважаючи на те, що така тендітна, спокійна  у житті, у залі – справжній тиран.

- Вам синці показати? Не покажу, бо вже зійшли. Якщо добрим словом в танцях не завжди розумієш сутність цих танців, треба на нерві все давати. Я скинув 16 кілограмів.

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю