«Це діло не хитре…»: Настя Каменських зізналася, що вони з Потапом працюють над поповненням родини навіть в аеропортах

Світське життя

"Навіть якщо це буде одна годиночка у якомусь аеропорті..."

Поділитися:

Настю, вже майже півроку, як ти офіційна дружина Олексія Потапенка. Чи встигла ти вже відчути, що таке сімейне життя?

- Я взагалі не відчуваю різниці між тим, коли ти офіційна дружина і тим, коли не дружина і ви просто живете разом. Ми сьогодні були у супермаркеті і цілувалися там, бо до цього тиждень не бачилися. Ми стояли як два дурники біля сиру і цілувалися. Люди всі дивилися і це було для них дивно, тому що їм здається, що ми тільки-но познайомилися… Ми просто поводимо себе так, ніби ми не багато років разом, а всього 4 місяці.

Яка ти господиня?

- Звечора я готую їжу на цілий день, у нас правильне харчування і я слідкую за нашим здоров’ям. Я і прасую… Мені дуже подобається робити щось по дому, тому я завжди туди поспішаю. Я просто знаю дівчат, які не є зірками, і при цьому нічого не хочуть робити. Я, не зважаючи на те, що я зірка, дуже багато всього роблю! Запитай у мого чоловіка!

З моменту, коли ви з Олексієм анонсували про свої стосунки, і з моменту вашого весілля тобі відразу почали приписувати вагітність… Враховуючи ваш щільний графік, цікаво, як ви збираєтеся зробити поповнення в родині?

- Я була б дуже рада, якщо була б у такому положенні. Це діло не хитре, і коли всесвіт вирішить подарувати нам дитинку, мені здається, це відбудеться досить легко, навіть якщо це буде одна годиночка у якомусь аеропорті.

І таке буває?

- Так, ми дуже палкі коханці!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю