Дискваліфікована «Міс Україна 2018» Вероніка Дідусенко розповіла подробиці свого майбутнього весілля з екс-радником глави Секретаріату Президента

Світське життя

"Я дуже хотіла весілля у теплих краях, але ..."

Поділитися:

У полонезі дебютантів ви одна з найяскравіших пар. Вероніка – колишня «Міс Україна», хоча й дівчина, що була у цьому статусі найменше за всю історію конкурсу, один день; Павло – повний кавалер ордена «За мужність» і Герой України.  як репетирували?

- Протягом місяця ми щодня займалися, аби підготувати ці танки! Паша – дуже відповідальний! У нього всі рухи виписані у зошит, тому я дуже задоволена, що маю честь танцювати з таким партнером.

Напевно, на передовій, як би це сумно не звучало, ви себе почуваєте комфортніше, ніж на балу.

- На передовій – все більш зрозуміло і чітко, а тут – цивільні люди, і потрібно їх сприймати такими, які вони є.  Це дуже творчі люди!

Ваша пара – це поєднання двох різних світів: шоу-бізнесу і військового світу. Хто був відповідальніший і старанніший?

- Що стосується відповідальності і того, щоб приходити вчасно на репетиції, то це по моїй частині було.

Тобто, Вероніка запізнювалася, а ви її сварили?

- Звичайно!

За запізнення потрібно було присідати?

- Так! У Паші все доволі суворо!

Павло, чи була у вас танцювальна практика до цього балу?

- Як в анекдоті: «Яка у вас лікарська освіта?», «Подивився три сезони «Доктора Хауса»!  Так і я: подивився два сезони «Танців з зірками»!

- Павло – найспокійніший з усіх.  Він мене постійно заспокоював, а всіх, хто не слухався чи відволікався, шикував!

Вероніко, ви не так давно отримали пропозицію руки і серця від свого бойфренда, політтехнолога і колишнього радника глави Секретаріату Президента. Ваш майбутній чоловік зробив вам пропозицію руки і серця у Таїланді. Можливо, весілля також буде десь у теплих краях?

- Я дуже хотіла весілля у теплих краях, але мій майбутній чоловік, нажаль, не розділяє цю точку зору. Він хоче якесь екзотичне місце – Ісландія, Норвегія. Ми ще узгоджуємо!

Під час цього балу виявилося, що у Павла є ще один хист, окрім військового і танцювального. Коли Вероніці наступили на шлейф, і він відірвався, то Павло за лаштунками його пришив…

- У мене до цього не було досвіду пришивання шлейфів. Вчимося ж одразу!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю