Дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренко розповіла, як до неї залицяються прихильники, поки чоловік у відрядженні

Світське життя
Дивись відео

"Навіть незважаючи на обручку!"

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Олександро, на сьогоднішньому показі ти одна з найяскравіших гостей. Як збиралася на показ, який присвячений кінним перегонам? Капелюх був обов’язковою частиною дрес-коду…

-Якщо вже одягати капелюх, то треба, щоб це було яскраво! Я підбирала його під очі.

Ми спілкувалися з тобою тоді, коли ти зі своїм офіційним чоловіком, телемандрівником Дмитром Комаровим, тільки-но оголошували, що ви – чоловік і дружина. Як з тих пір змінилося ваше життя?

- Насправді, було дуже багато коментарів і після сюжету у «Світському житті», і після пародії на наше весілля, яку зробив «95 квартал». Хоча, є люди, які не слідкують за новинами і все ще залицяються до мене, навіть незважаючи на обручку. У такі моменти я намагаюся її аж занадто демонструвати!

Як надовго Дмитро поїхав у відрядження?

- Він тільки-но поїхав у відрядження, тож я ще не дуже встигла засумувати. Зазвичай, поїздки Діми тривають по півроку, але цього разу він вирішив поділити відрядження на декілька періодів, аби ми не так довго не бачилися. Ця його поїздка буде тривати 2 місяці, але ми так думаємо, що я приїду його навістити.

Відрядження Дмитра – це завжди екстремально: або якісь джунглі, або хащі, або бразильські фавели. Чи зробила ти вже відповідні щеплення?

- Цього разу ми знайдемо більш-менш спокійне місце, де можна буде побачитися на нейтральній території хоча б десь на 3 дні. Потім я залишу чоловіка далі працювати, а сама повернуся працювати додому.

Коли чоловік їде з дому на 2 місяці, то, напевно, дає тобі якісь настанови…

-Насправді, ми постійно на зв’язку, тому немає ніяких проблем. Єдина хатня робота, яку я не дуже люблю робити, - поливати квіти. У мене вдома якось ніколи не було квітів, тому я не навчена цьому, тож зазвичай квітами у нас займається Діма.

І тепер у тебе є графік поливу квітів на наступні 2 місяці?

- Так!

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю