«Два дні на тиждень»: депутатка Тетяна Донець розповіла, як поєднує роботу в Раді та догляд за 3-місячною донькою

Світське життя
Дивись відео

Народна обраниця насолоджується материнством

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Тетяно, як сьогодні збиралися до сесійної зали, як готувалися до дня вишиванки?
-Цю вишиванку для мене пошила Руслана Богуцька,  коли я ще стала депутатом. Вона не нова, але я її дуже люблю. У цій вишиванці багато синього кольору, це колі оберіг, колір води і неба,  колір очищення.  це дуже вадливо коли ти приходиш у цю залу. в твоїй вишиванці багато чорного кольору і всі вважають, що ц е колір журби. Це неправда, чорний колір - це колір багатства, бо символізує українські чорноземи, українська родюча земля. Тому ця вишиванка на щастя.
Тетяно, можемо вас привітати, три місяці тому ви стали мамою, у вас народилася донька, але, судячи з того, що ви майже одразу опинилися у сесійній залі на роботі,  про декрет  мова  не  йшла. Як зараз поєднуєте роботу нардепа з роботою мами?
-Я для себе зробила таку обіцянку, щ о два дні на тиждень - доньчині дні. Коли я весь день з нею. Коли зранку граєшся,  увечері купаєш, бачиш у дитини ті й самі  емоції, це неправильно. Два повноцінні дні ти бачиш, як твоя дитина розвивається.
По вас взагалі не скажеш, що ви народили дитину. Довелося докласти зусиль,  щоб прийти у форму? 
-Я небагато набрала кілограмів за вагітність, тому не було у мене проблеми скинути вагу.
Ваш чоловік також народний депутат, Денис Дзендзерський. Чи обговорюєте ви, коли зустрічаєтеся тут - треба увечері купити суміш, і хто це буде робити?
В цьому приміщенні і він, і я - окремі політики. Особисті питання ми у цьому приміщенні не обговорюємо. 
Це табу?
-Так.
Для вас донька - первісток. Для вашого чоловіка -ні, в нього є діти. На разі він зараз багатодітний батько вже. Хто керує вихованням доньки, зважаючи на те, що у вас менше досвіду?
-В кожній родині в Україні більше робить жінка.
Скільки у вас нянь?
-В мене одна няня, одну ще шукаємо. Мама моя дуже чекала онучку. Дуже багато часу їй приділяє, і оскільки  батьки доволі зайняті, найбільше любові вона отримує від бабусі.
 

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю