Екс-генпрокурор Святослав Піскун прокоментував купівлю його помічницею будинку Кім Кардаш‘ян за 17 мільйонів доларів: «Наша національна проблема в тому, що українців душить жаба»

Світське життя
Дивись відео

Чиновник каже, що свої статки його помічниця отримала, вдало одружившись з іноземцем

Поділитися:

Взагалі не секрет, що особливо до війни, так і зараз, але зараз політики це ретельніше приховують, політики на Дні народження, весілля, запрошують відомих співаків. На ваших святах співали відомі артисти?

-На Днях народженнях- ні. Але коли була кругла дата весілля, співала Вірка Сердючка. Андрій Данилко сказав, що це  подарунок, навіть не взяв з нас грошей. 

Це можна розцінювати як хабар.

-Та ні, який у артиста хабар, господи?

А ви співаєте?

-Коли з ним - так, а без нього - ні.

Яку пісню співали з Віркою Сердючкою дуетом?

-«Я стою в розовом свитере». 

Ваша заступниця, яка протягом 5 років працювала в Генпрокуратурі, ваша помічниця пані Марина нещодавно придбала маєток Кім Кардаш’ян більше ніж за 17 мільйонів доларів. Звідки у дівчини, яка працювала у Генпрокуратурі, 17 мільйонів?

-В мене зараз сотні тисяч звернень у фейсбуці, що дуже вродливі дівчата хочуть бути моїми помічницями. Але їм відмовляю бо кажу: «Це не залежить від того, Генпрокурор я,  чи ні. Це доля, вдача, можливо, така яскрава зірка над її головою засвітилася». Чесно кажучи, я її не бачив з того часу, як вона поїхала до Америки.

Якщо у помічниці є такі гроші, то Піскун - мільярдер?

-Я думаю, що якщо б вона ці гроші заробила у Генпрокуратурі України, вона б вже нікуди ніколи не поїхала. Бо не дожила б до того світлого дня, коли б вона могла використати ці гроші. А те, що українців душить жаба, що не їх дочки так гарно вийшли заміж, то це наша національна проблема. Треба з тією жабою розставатися, і чим швидше, тим краще.

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю