Ірина Білик розповіла, хто і за що подарував їй автівку

Світське життя
Дивись відео

Хто ж цей загадковий прихильник?

Поділитися:

Ірино, цього року ти відзначаєш 30-річчя творчої кар’єри. Чи збираєшся відсвяткувати цю дату якось творчо?

- Ми просто підрахували, скільки це все буде коштувати, тому я ще думаю над тим, яке це буде шоу. У мене немає якогось дядьки чи чоловіка з гаманцем, тож треба подумати, що я можу зробити для людей так, щоб і мені було не збитково, і людям приємно. Протягом останніх років я більше співала свої нові пісні, але люди потребують і більш старих, «Баю», «Нова»… Я хочу, щоб це було і сучасно, і ностальгічно. Ми все ще будемо готувати, просто наразі  думаю, чи це буде оркестр, чи якась сучасна постановка. Це все залежить від кількості коштів!

Зазвичай, своїм попереднім чоловікам ти завжди дарувала автівки. Тут сталося диво: автівку подарували тобі. Що це за загадковий прихильник?

- Це мій друг. Років 30 тому, коли я починала свою кар’єру, він навіть оплачував мій виступ у «Палаці Україна». Щоб виступити там, треба заплатити 10 тисяч доларів. У мене не завжди були ці гроші!

Це оренда приміщення?

-Так. Він просто допомагав мені зі своєю подругою. Ми настільки товаришуємо, що вже стали родичами.

А чому саме машина? У тебе зламалася твоя автівка? Чи ти хотіла її поміняти, а у тебе не було грошей? Це ж дуже коштовний подарунок, який зобов’язує…

- Він просто побачив пост у соцмережі, де я запитувала своїх дописувачів: «Хочу змінити машину. На яку?»… У мене завжди були не нові машини, ну якийсь там економ-варіант. Тож Валерій вирішив подарувати мені нову.

Я ніколи не сумнівалася, що ти ексцентрична співачка і жінка, але так, щоб одні чоловіки дарували автівки, а за іншим – ти була заміжня…Будеш гарем збирати?

- Так і кажуть, що у мене азербайджанським гарем! Коляденко ж теж азербайджанець, у нього був тато-азербайджанець, який не виховував його. Синок також азербайджанець, і коли у нього, чотирирічного, запитують, як його звати, то він відповідає на всю лікарню так, аби було чутно: «Ахмадов Табриз Аслан-огли!»

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю