Jah Khalib в інтерв’ю Катерині Осадчій: про «Лейлу» своєї мрії, співпрацю з Джамалою та чутки щодо виступу в Криму

Світське життя
Дивись відео

"Хочу розсудливу дружину, не хочу дурну!"

Поділитися:

Останнім часом, ви частий гість в Україні. Чи є у вас улюблене місце?

- Насправді, я всю Україну люблю, тому що люди всюди теплі, зустрічають нас чудово! Нещодавно ми були в такому гарному маленькому містечку… Там ще баранців різали, чорних, каракулевих… І тому його так назвали… Чернівці!   

Така версія назви міста…

- Так воно і називається. В радянські часи там було багато каракулевих баранів, яких віддавали на виробництво.  

Ви щось встигаєте побачити, окрім концертних майданчиків? Вас возять на екскурсії?

- В принципі, я вже сам по Києву роблю екскурсії друзям, тому що дуже часто буваю в Києві по роботі. Не завжди потрібна екскурсія, щоб зрозуміти місто.  Ми, як особистості творчі й трохи шизануті, відчуваємо цей світ дещо по-інакшому.  От ми приїхали в якесь місто, і коли в ньому душа гарно почувається, ти вже можеш сказати – класне місто!

Ви завидний холостяк. Напевно, вам подобаються українські дівчата. Можливо, ви і наречену собі тут шукаєте, щоб гарно готувала.

- Наречені – це таке питання, дуже важке. Але скажу так: а кому не подобаються українські дівчата?! Вони дуже мудрі, знають, як поводитися з будь-яким чоловіком, щоб його в себе закохати! Але в той же час це дуже небезпечно! Дуже небезпечно закохатися в українську дівчину.

У вас був такий досвід?

- Були якісь прикольні ситуації, сюжети, які я описував у піснях – максимум!

І це було про українських дівчат?

- Так.

А якою має бути дівчина вашої мрії? Яка вона, ваша Лейла?

- Як людині знову ж таки творчій і шизанутій,  мені потрібна людина, яка буде мене розуміти, у якихось моментах терпіти. Самі розумієте, жити з артистом – доволі обтяжлива перспектива. Хочу розсудливу дружину, не хочу дурну. Хочу розсудливу, таку, у якої мізки будуть як в хлопака!

Ви знайомі з Джамалою, і її чоловіком Бекіром. Чи товаришуєте ви?

- Зустрічалися з Джамалою, не буду казати, з якого приводу. Але я думаю, потішимо Україну, грубо кажучи, тим, що вийде!

Ви збираєтеся записати дуетну пісню?

- Я не скажу.

Ви вже половину сказали, насправді…

- Та не половину! Зовсім трошки! Просто не хочеться наврочити у таких моментах, не хочеться все розповідати.

Джамала – кримчанка, і про це знають всі. Ви знаєте про ситуацію, що далеко не всі артисти, що бували в Криму, їздять до України. Я не стверджую, це зі слів прихильників Джамали. У 2015 році ви були у Криму. Джамалі почали закидати: «Ось ця людина була в Криму, а ти, кримчанка, фотографуєшся з цією людиною». Тільки ви можете розставити крапки над «і».

- Я вже десять разів свідчив усім прикордонним службам, усім прокуратурам – кримським, не кримським. І факт лишається фактом: я не був в Криму. Я мав їхати в Крим, але ми скасували концерт. Потроху загострювалася ситуація,  і в силу того, що ми, грубо кажучи, не хотіли брати участь у всіх цих політичних розбірках, ми скасували концерт, не полетіли в Крим. Тобто – в Криму ми не були!

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю