Конкуренція у «Школі»: акторка серіалу Анна Трінчер прокоментувала співочу кар’єру Лізи Василенко

Світське життя
Дивись відео

Співачка розповіла, хто ще з акторів серіалу співає

Поділитися:

Аню, у серіалі «Школа» ви акторським складом стали справжньою родиною. Зараз, по закінченню зйомок, проводити час разом?

- Якщо є якась вільна годинка, то ми можемо разом зустрітися і якось провести час.  Я хочу анонсувати, що весною в нас виходить доповнення до другого сезону, яке буде називатися «Школа. Випускний».  Це для мене буде дуже відповідальний момент, тому що для мене випускний пройшов не так круто, як би хотілося. А от в серіальному житті мені б хотілося об’єднатися нашою серіальною родиною, і зробити випускний моєї мрії.

У середині акторського складу конкуренція зростає, тому що Ліза Василенко також почала співати. Чи відчула ти невдоволення тим, що ще хтось у «Школі» почав співати, і може ще у тебе відібрати твої співочі лаври?

- В нас не тільки співають і Ліза, і я, ще й співає Каріна, Соня і ще інші актори, які мають співочі здібності.

Але Ліза Василенко заявила про свою співочу кар’єру…

- Вдачі!

Ми з тобою зустрілися на презентації нового сезону програми «Світ навиворіт». Чи любиш ти мандрувати? Наскільки далеко тебе заносила доля в твоїх мандрівках?

- У дитинстві я дуже багато мандрувала. Це була і Фінляндія, і Америка, і Домінікана. Я дуже полюбляю Чехію, Італію, але зараз зовсім немає часу на подорожі.

Світське життя 15 сезон 5 выпуск от 29 февраля 2020 года
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю