Настя Каменських згадала, як в дитинстві сиділа на колінках у Павла Зіброва та фанатіла від Ані Лорак

Світське життя
Дивись відео

Співачка пригадала, як прагнула слави з дитинства

Поділитися:

Настю, сьогодні ти взагалі як вчителька, від тебе тут діти шаленіють А ти пам’ятаєш, як у дитинстві від когось ось так шаленіла?

-Пам’ятаю, коли мені було сім років, я приїхала на фестиваль, по коридору йде Ані Лорак.  Я дивилася  і думала: яка вона гарна! І я нещодавно розповіла їй про цю історію, і вона дуже сміялася. В мене був такий досвід з Олександром Пономарьовим, я з ним фотографувалася, хоча йому цього не розповідаю. Ще з Фаготом я фоткалась.

Сьогодні ми зустрілися на дитячому конкурсі. А ти свої конкурси пам’ятаєш? Яких пісень співала?

-На «Чорноморських іграх» я тричі нічого не брала, пам’ятаю, як Міка Ньютон зайняла перше місце, Омаргалієва також, але після я вже взяла Гран-прі, а Надя Дорофеєва - перше місце. Мене все це дуже мотивувало. Коли я навіть програвала, я не думала, що все, буду закінчувати. Ні, я думала, що приїду іншим разом і всіх розірву.

Як тобі допомагала хрещена Алла Кудлай?

-Коли я була маленька, вона мені дала пісню «По малину я ходила», пам’ятаю, як я, маленька, у п’ять років ходила з нею на студію, і мене Зібров садив на колінки і казав: «Яка маленька дівчинка!» Я дуже добре пам’ятаю Ніну Матвієнко, яка співала з моєю мамою. Тепер вона мене бачить і каже: «Я тебе бачила ще у животику, а ти така вже виросла!»

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю