Ніна Матвієнко про свої експерименти з зовнішністю: «Мені нецікаво сидіти на лавці та їсти насіння»
Співачка вважає, що поважний вік – не привід не пробувати щось нове
Ніно Митрофанівно, сьогодні ви сказали про те, що 46 років мріяли познайомитися з Монсеррат Кабальє.
-Щось в ній є таке, вона, мабуть, дуже близька своїм тембром з Україною. Слів не вистачає її велич оспівати. Думаю, що це божественний дар, який переноситься тільки серцем.
Як готувалися сьогодні до виступу?
-Як назло, як мій концерт - я хворію. В мене ще вчора ангіна була, а сьогодні молилася та просила Бога дати сил. Я дуже хотіла, щоб вона відчула, що її всі чекали, щоб вона відчула, що ми всі – без понтів.
На концерті «Вечір прем’єр» ви всіх здивували образом: рожеві заплетені коси, рожева сукні, корсет. Яка була реакція ваших колег?
-Хтось написав «бомбезно», хтось – «божественно».
Яка реакція була у вашої родини доньки та зятя?
-«Мамо, браво!» Вона дуже завжди за мене радіє. Вони мене намалювали іншою, що я відстала, начебто, трохи. Та коли я таке роблю, щоб вони подивилися, то кажуть: «Мамо, ви мене поклали на лопатки».
Окрім того, що ви виконали спільну пісню з Дмитром Монатіком, ви ще й знялися у дуже експериментальній та провокативній фотосесії для сайту Jetsetter.ua.
-Коли я прийшла до дівчат на фотосесію, вони мені показали перуки, вбрання, питають: «Ви не проти»? Кажу: «Давайте спробуємо!» Мені це самій цікаво. Мені не хочеться сидіти на лавці та їсти насіння, в шахи грати з дідами.
У вас ще є порох у порохівницях.
-Так, є багато пороху!