Дідьє, Євгене, ви вже не вперше граєте разом, як і де ви знайшли одне одного?

-Ми почали грати ще в школі, коли вчилися разом... Жартую!

Ви, звісно, маєте чудовий вигляд, але різницю у віці ми бачимо!

-Я познайомився з  Євгеном, коли йому було усього шість років... Після концерту до мене за лаштунки підійшли його батьки та сказали: «Послухайте, він навчився грати, слухаючи вашу музику!» Євген почав грати і співати. 

І весь цей час ви продовжуєте підтримувати зв'язок? 

-Насправді, ми родичі і Дідьє Каже. Що я його музичний син, а він мій музичний тато.

Дідьє, торік ви наробили галасу в російському шоу-бізнесі! Ви голосно звинуватили Філіпа Кіркорова в плагіаті однієї з ваших пісень. 

-Кіркоров? Хто це?

Ви більше не хочете його знати? Це російський поп-артист, якого називають «королем рімейків».

-Він украв сімдесят дві пісні у різних виконавців, з них - три мої пісні!

Ви подали до суду на Філіпа Кіркорова, але російський суд відхилив ваш позов. Як ви думаєте, вам вдасться зрештою покарати артиста?

-Я піду до кінця і Кіркоров отримає що заслужив! Якщо буде потрібно, я звернуся до Європейського суду з прав людини! Мої юристи над цим працюють.

Ваш гурт називається «Спейс», що в перекладі означає «космос». Нині всі говорять про Ілона Маска, винахідника й дослідника Марсу.... Нещодавно він запустив в космос ракету! Ви стежили?

-Так, звичайно! Кілька тижнів тому я отримав з Міжнародної космічної станції фото свого першого альбому, уявляєте? Американські астронавти взяли платівку на борт, усі члени команди залишать на ній свої підписи та повернуть згодом мені на Землю!