«Щоранку він пірнає в холодну воду»: дружина олігарха Олександра Ярославського розповіла про його «пігулку» молодості у 60 років

Світське життя

«Він завжди дуже системно за собою стежить!»

Поділитися:

Марино, звичайно, важко дивувати чоловіка, у якого є все. Що ви даруєте Олександрові, аби вразити його?

- З Сашею «спрацьовують», здавалося б, найпростіші речі. Вони так можуть його зворушити та потішити…

Наприклад?

- У нього є улюблені запонки, які він носить роками, і вони в нього потерлися. Я замовила такі ж самі запонки просто в білому золоті, і ось зараз він їх носить, знову ж таки, вже десять років, не знімаючи. І ось таким він тішиться дрібницям!

Олександр Ярославський з року в рік ніби молодшає… Цю славу приписують вам – молода дружина є стимулом Олександра виглядати все краще й краще… Ви точно знаєте секрет ось цієї «пігулки» молодості…

- Щоранку він пірнає в холодну воду, де б він не був! Або це контрастний якийсь душ. Потім  –година йоги. У день він проходить мінімум десять кілометрів, завжди дуже правильно харчується. Я намагаюся рівнятися на нього, але це дуже складно. Він завжди контролює – що ти їси, що не їси. Тобто він завжди дуже системно за собою стежить! Ось я думаю, що в цьому секрет!

Зовсім нещодавно у вас був день народження – не ювілей, тому з таким розмахом не святкували, але подруг вдалося зібрати. Де святкували і як?

- Ми зібралися з дівчатами на обід в одному з клубів Лондона, нас було дванадцятеро. А ввечері вже з хлопцями повечеряли. Було дуже душевно…

Що Олександр подарував вам на день народження?

- Якщо мені ось чогось дуже закортіло, от я дуже цього хочу – тоді він мені це дарує. А от «аби подарувати» – такого ніколи не було! Цього року я якось була в Парижі на виставці, і мені сподобався ось цей чокер. І я кажу: «Сашо, хочу цей чокер!», а він мені: «Окей, не питання!». Насправді він його навіть не бачив, потім він мені подарував, і я вдягла його на свій день народження. Він каже: «Вау, супер, будь ласка, вдягни і на мій день народження!».   

Жінки люблять діаманти, а чоловіки їх дарують…

- Мені здається, що це найбільш безпрограшний подарунок для жінки. 

Марино, ви дівчина – яка звикла до розкішного відпочинку - на яхті, на екзотичних островах… Та нещодавно ви вперше відправилися на екстремальну подорож на Алтай. Що ви там робили?

- Ми жили в наметах по три людини, усі зручності  були надворі, милися ми в річці. Було дуже класно, мені сподобалося. Я хочу ще поїхати піднятися у базовий табір на Еверест.

Як вас, маму трьох дітей, чоловік відпускає у такі екстремальні мандрівки? Можливо, з вами їдуть охоронці?

- Він мене відпускає, бо розуміє, що він вже достатньо дорослий чоловік. І у нього в цьому житті було вже багато чого. А у мене це все – ще попереду! 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю