Співачка Ірина Федишин поділилася рецептом своїх фірмових вареників до Масляної

Світське життя

"Виходить дуже смачно! "

Поділитися:

Ірино, днями ви повернулися з американських гастролей. Після цього туру які місця запам’яталися найбільше?

- Нью-Йорк, безумовно, і Чикаго. Ми трошки ще «похопилися», і дві валізи додалися, тому довелося їх купляти: туди їхали з сімома валізами, а назад – з дев’ятьма. Я така була здивована: я приходжу до магазину, і дивлюся – 85% знижки. Дивлюся – футболка Calvin Klein, ще інші бренди, я порахувала ціну зі знижкою, і в мене вийшло чотири долара! Кому не треба – забираю все! Тому набрала дві валізи: і собі, і дітям.

Зараз на порозі Масляна. Чи є у вас фірмовий рецепт вареників і млинців від Ірини Федишин?

- Головне, щоб у вас кухонний комбайн, який місить тісто, тому що я, чесно кажучи, не люблю його місити, і для мене це проблемно. Сиплю я все на око. Вареники у мене обов’язково з картоплею і з сиром, додаю туди ще свіжої цибульки, дрібно нарізаної. Виходить дуже смачно! Вареники це дуже класно: зготувала їх зранку, потім ми пішли до церкви, прийшли з церкви – я нагодувала всіх цими варениками, і до вечора всі ситі і задоволені.

По вам і не скажеш, що ви їсте млинці. Взагалі-то з вами у концертні тури навіть тренер їздить!

- Я дуже хочу ходити до спортивної зали, але у мене фізично на це не вистачає часу. Тому ми вирішили не гаяти час, і займатися спортом у турі.  Ми качаємо все, на що нам стає сили. Хоча, наші хлопці жартують: «В турі не те, що ніхто прес не качає, в турі навіть вже ніхто не ходить, бо ні в кого сили немає!». На останньому концерті в Америці дівчинка-помічниця не могла застібнути на мені цю сукню. Вона мені каже: «Ти погладашал!», а я: «Та я ж вчора влазила у цю сукню!». І вона залишила сукню трохи розстібнутою. Добре що це був хоч останній концерт! В Україні схудну!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю