Тіна Кароль прокоментувала чуттєвий дует з Даном Баланом: "Він височезний красень, з яким почуваєшся маленькою дівчинкою"

Співачка зізналася, які знаки уваги молдавський співак робить для неї

Поділитися:

Тіно, я так розумію, що у цей містичний вечір, коли поруч з тобою в ефірі Дан Балан в образі графа Дракули, ти приготувала йому цілу купу гарбузів…

- Вирощувала на городі цілий рік, збирала і понакладала усюди, щоб він це точно побачив!

Чи залицяється до тебе Дан? І які знаки уваги він робить? Чи пісня, яку ви співали разом на паркеті «Танців з зірками»,  - це і є крок від Дана?

- Поки що рано казати, що означає ця пісня: залицяння чи просто колаборація талановитих людей… Дан Балан – талановитий композитор, співак, артист… Поки що чогось більшого, аніж квіти, проєкт «Голос країни» та мої гарбузи, не було. Подивимося!

Коли з тобою поруч стоїть Дан Балан, принаймні в ефірі, ти ніяковієш, забуваєш слова… Все ж таки на тебе його чари діють.

- Безумовно, він височезний красень, на якого дивишся і відчуваєш себе маленькою, що непогано для кожної дівчини. Чи соромлюся – я не знаю!

Твій син Веніамін зараз прилетів на канікули до України з Великої Британії. Як ви взагалі проводите час із ним на канікулах?

- Ми були у Львові. Ми зайшли до лицарського ресторану, де син дістав меч Артура і сказав, що він лицар! І вареники, і суші – що він там тільки не обирав! Коли він з мамою – це для нього найкрутіші моменти! Тепер, коли він підріс, то починає просити мене бути разом із ним все частіше.

Ти вирішила залучити Веніаміна до ведення «Сніданку з 1+1».

- Це сталося раптово, адже він просто прийшов зі мною до студії. Там Веня усім сподобався – в окулярах, чемний та елегантний. Я сказала, що він не зможе вести програму, але Веня захотів і «сніданківці» настояли. Це було доволі органічно.

А після цього експерименту Веніамін не сказав, що хоче бути ведучим?

- Якщо на «День  дітей» 1 червня телеканал «1+1» зроблять тимчасово дитячим, то я залюбки віддам сина у новини. Чого він точно не хоче – так це бути артистом. Був навіть такий камінь у мій город: він каже: «Артисти ж дуже рідко бачаться зі своїми дітками…», і це мене дуже розчулило!