Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Український венесуелець Амадор Лопес чекає в гості маму і збирається показати їй Львів та Карпати

"Для мене це найулюбленіші та найцікавіші місця!"

Амадоре, Олеже, цього літа  ви вже встигли відпочити. Ви були у Греції…

- Ця країна неймовірна: Крит, пейзажі, море. Було трішки прохолодно, тому що сезон тільки розпочався. Я як вокаліст бережу зв’язки, тому у прохолодному морі я не купався, лише трохи занурився у нього в останній день, коли море було вже теплішим.

- А я взагалі не купався, бо для мене холодне море – це ангіна!

Цього року в Україні особливо спекотне літо. Амадоре, тобі до спеки не звикати. Яка у Венесуелі максимальна температура повітря влітку?

- 40-45 градусів – це стандарт! Нарешті до мене приїжджає мама…

Кілька місяців тому ми спілкувалися з тобою на рахунок ситуації у Венесуелі, тоді у країні була нестабільна ситуація. Зараз ти забираєш маму назовсім до України чи вона лише приїде тебе провідати?

- Ні, не назовсім… Я хочу, щоб мама побувала у мене у гостях. Також у мами наразі не дуже добра ситуація зі здоров’ям, тож, я хочу, щоб її обстежили лікарі-професіонали.  Для мене її здоров’я – найважливіше!

Чи спланував вже ти екскурсійну програму для мами?

- Так! Я хочу звозити її до Львову, до Буковелю. Я дуже хочу показати їй Західну Україну, тому що для мене це найулюбленіші та найцікавіші місця!

Ви активно працювали навіть у таку спеку, ви знімали відеороботу. Як вижили на знімальному майданчику?

- Це дуже кумедна історія!

- Ідея кліпу полягає в тому, що ми – готельєри, і у нас є власний готель імені «Rumbero’s».  Ми протягом двадцяти п’яти годин зйомок перебували за стійкою ресепшен. Амадорові було дуже спекотно, тож, він майже увесь час перебував без штанів.

- Було дуже спекотно, багато світла, декорацій, безліч танцівників… Я казав: «Чи можу я знімати штани?», а мені відповідали: «Обов’язково!».

 

Світське життя
Повні епізоди
2019-07-14
Топ новини
Новини
Новини