«Він - тунізіанський француз з єврейським корінням!»: молода співачка Аліна Паш розповіла, як знайомила батьків із Закарпаття зі своїм нареченим

Світське життя
Дивись відео

"Спочатку моя родина була шокована, але потім..."

Поділитися:

Аліно, хочемо тебе привітати! У тебе було справжнє скажене весілля як в однойменній стрічці, все за сценарієм: чоловік – афро-француз, ти – українка, яка привезла його у своє маленьке містечко Буштино. Як батьки сприйняли твого нареченого?

- Все ж таки він - тунізіанський француз з єврейським корінням, скажу відверто: спочатку моя родина була шокована, по-перше, з того, що я обрала чоловіка не українця, по-друге, з того, що він все ж таки доросліший за мене, ну і по-третє, він – панк електронної сцени. Ви розумієте, що репутація складається не дуже добра?! А от про те, як сприйняли родичі, можна знімати цілий фільм! Вони вже навіть почали придумувати коломийки та наспівувати їх: «Як наша Аліна зустріла афро-француза...» і пішло–поїхало! А я їм: «Ні, ще поки немає весілля!». Його вже прийняли повноцінно, то, я можу вже виходити заміж. Він мені каже: «Давай ми одружимося тоді, коли пройде десять років, ти будеш зі мною досі щаслива і тоді точно скажеш мені «так»?».

Як ви познайомилися? Де можна зустріти ось такого екзотичного чоловіка?

- Я його зустріла колись у Барселоні. З нашого знайомства можна зробити красиву мелодраму: була гроза, ми застрягли у таксі, перетнулися і почали розмовляти…і так все «замутилося»!

Як довго ви зможете жити на дві країни? Хто кого пересилить?

- Я не буду переїжджати нікуди! Мені подобається період в Україні: ми ростемо, розвиваємося, культура процвітає! А їздити до нього як на дачу – було б дуже добре! Це, мабуть, такі дівочі мрії!

Деякі свої відеороботи на сольні пісні ти знімала у Франції. Є тамтешні улюблені місця, традиції, страви? Можливо, чоловік тебе чимось частував?

- Я можу похвалитися тим, що мій хлопець повноцінно готує: і французькі, і тунізіанські, й іспанські страви! Мені тільки треба готувати українські страви, а це я вмію!

Світське життя 15 сезон 5 выпуск от 29 февраля 2020 года
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю