Віра Кекелія спародіювала манеру співу Тіни Кароль (відео)

Світське життя

Співачка показує нові здібності у «Жіночому кварталі»

Поділитися:

Віро, незважаючи на те, що ти співачка, фіналістка шоу «Голос країни», ми можемо привітати тебе з прем’єрою – стартував «Жіночий квартал» від «Студії Квартал 95». Як ти гадаєш, чому в тобі «Студія Квартал 95» розгледіла гумористку? Можливо, Вові Зеленському особисто сподобалася, ти – дівчина симпатична, хоча й заміжня.

- До речі, на кастингу Вови не було, була його жінка.

То жінці сподобалася?

- Так!

Чи є в тебе хист до пародій?

- Було таке завдання – спробувати, кого ми можемо пародіювати. Сидячи вдома на кухні, в мене вийшло заспівати пісню Тіни Кароль.

Зобрази Тіну Кароль…

- Я твоя, ты видишь я жива.
Ты видишь, я могу как раньше не могла.
Обожгла, тебя я обожгла
Теперь я крапива для тебя.

Іноді так трапляється, що співачки на початку своєї кар’єри копіюють манеру поведінки або ж танці когось із відомих співачок. Чи ти повторювала за кимось, можливо, підглядала якісь «фішки»?

- Це Бейонсе. Я думаю, що всі дівчата-співачки хотіли повторити її рухи – з волоссям, зі стегнами.

Зовсім скоро у твого зіркового тренера з «Голосу країни» - ювілей. Сергію Бабкіну виповниться сорок років. Можливо, ви готуєте вже якийсь сюрприз?

- Ми дуже любимо вечірки у Бабкіних. Вони реально проходять дуже весело і круто! Цю вечірку ми також не пропустимо. Ми, таким нашим постійним складом – Марта Адамчук, Рома Дуда і Віра Кекелія, поїдемо до Харкова з класним подарунком. Ми його зараз готуємо, тому не можу сказати, що це буде. Однак, це буде подарунок для їхнього дому.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю