Віталій Козловський у Венеції розповів, яким бачить власне весілля

Світське життя
Дивись відео

"Хочеться, щоб все - для себе..."

Поділитися:

Віталію, ти любиш погуляти на весіллях. Тебе, принаймні, Аліна Гросу випередила з весіллям. Коли ти бачиш ось такі пишні весілля, чи думаєш про те, яким повинно бути твоє весілля?

- Подивившись на весілля Аліни, я збагнув одне: коли організовуєш такі свята, то дуже сильно нервуєш, і це дуже складно. Я вважаю, що непотрібно робити такі весілля! Я такого, наприклад, робити не буду! Хочеться, щоб все - для себе: кайфонули, повінчалися, поїхали в одну країну, другу, третю, а потім повернулися до України – зібрали друзів, погуляли  і все!

Твоя мама зараз мешкає в Італії, вона двадцять років тому поїхала на заробітки і залишилася там. В якій саме частині Італії мешкає мама, і як часто ти її провідуєш?

- Я провідую її раз на два роки, бо вона частіше приїжджає до України. Вона мешкає у Римі.

Як змінилися мамині звички, як змінилася манера розмовляти чи готувати  протягом її двадцяти років проживання в Італії?

- Готує вона так само прекрасно…

Італійські страви?

- І італійські, і українські страви… Вона може приготувати страви будь-якої кухні досить професійно, незважаючи на те, що вона проста домогосподарка. Що змінилося? Їй стало складніше спілкуватися з нами, бо вона щодня говорить італійською, і вже нею практично думає. Італійською вона говорить дуже швидко, а от українською – повільно, і мене це дратує. Коли вона приїжджає до України, то починає розповідати,  що саме і як потрібно робити по господарству, а потім додає: «А ось в Італії роблять так!», а тепер ми мамі всі дружно кажемо: «А в Україні роблять так!».

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю