Злата Огнєвіч поділилася враженнями про гастролі в Америці

Світське життя
Дивись відео

"Піком перебування у Чикаго став концерт гурту The Rolling Stones!"

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Злато, нещодавно ти повернулася зі своїх гастролей Америкою. Яке з міст тобі сподобалося найбільше? Ти ж не тільки встигла побувати на власних концертах, але й на екскурсіях…

- Найбільше мені сподобалося у Чикаго, тому що ми жили там майже п’ять днів. Піком перебування у цьому місті став концерт гурту The Rolling Stones. На цей захід у нас не було квитків, тож ми пішли до стадіону, і купили квитки у харизматичного темношкірого спекулянта…

Як тобі концерт? Хтось каже, що  Мік Джаггер вже у тому віці, коли, можливо, вже не треба співати; хтось, навпаки, - що це легенда, яка співатиме вічно.

- Я просто у шоці! Я так само хотіла б після сімдесяти років танцювати та стрибати. Для свого віку він у хорошій формі! У них є барабанщик у гурті, і от було таке відчуття, що його розбудили саме для концерту.

Ти собі уявляєш, що будеш співати після сімдесяти років?

- Треба написати таку пісню як «Anybody seen my baby», і тоді можна буде виступати!

Перелаштуватися на український час після американського достатньо важко. У тебе є рецепти того, як швидко повернутися у форму?

- У мене є пігулки, мелатонін, які допомагають справлятися з джетлагом, з  безсонням. Після них я проспала п'ятнадцять годин – це для мене рекорд, тому що більше годин я ще ніколи у житті не спала!

Після повернення з Америки ти проспала п'ятнадцять годин?

- Так!  І прокинулася готовою до нових концертів!

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю