Злата Огнєвіч продовжує потерпати від нападів переслідувача, який вважає себе її чоловіком

Світське життя
Дивись відео

«Він вже скоїв на мене два напади, думаю, що третій не за горами!»

Поділитися:

Злато, сьогодні ти виконуєш відому пісню Миколи Мозгового на циганський манер…

- Я просто не могла відмовити собі у такому задоволенні. Перед концертом я надихалася і протягом двох з половиною годин слухала фламенко-виконавців на платівці, яку мені подарували!

Ми пам’ятаємо, як ти займалася балетом. Що далі, фламенко?

- Я хотіла б піти на фламенко. Якось у мене було розбите серце, і я поїхала лікувати його до Барселони на Новий рік. Впродовж години я купила квитки на літак, забронювала житло і вже ввечері була у Барселоні. У той час я потрапила у фламенко-бар, і там я «лікувала» своє розбите серце протягом тижня. З тих пір фламенко для мене – особиста історія.

Ми вже з тобою говорили про те, що протягом кількох років тебе і твою родину переслідує чоловік. Зрештою, українські поліцейські спіймали цю людину, але наступного дня ж відпустили. Чи доведеш ти цю справу до суду?

- Його в той день відпустили, і в той самий час я вже бачила його у себе на районі. Він караулив на мене у своєму авто.  Поки що я не можу себе захистити… Мої друзі радять вивезти його кудись у ліс, і кажуть, що допоможуть мені з цим впоратися… Але я не хочу брати гріх на душу. В принципі, можна зробити все що завгодно з цим чоловіком! Мені писали хлопці-прихильники: «Злато, тільки скажи «фас»!». На мене вже було скоєно два напади від цього чоловіка, якщо буде третій то, мені сказали, можна буде впроваджувати кримінальну справу на нього і закрити його за ґрати законним чином. Я думаю, що це не за горами! Нещодавно у мене відбувся концерт, на якому він був присутній, але він побачив мого директора і миттєво поїхав.

Чого добивається цей чоловік? Твого кохання? Чи він хоче, щоб ти стала його дружиною?

- Він усім розповідає, що я його дружина! Він добивається кохання! Він пише моїй сестрі, мамі, бо хоче приїхати до Криму і познайомитися з батьками. Він хоче зустрітися зі мною… Це дуже жахливі відчуття, коли на тебе посеред ночі нападає чоловік, і ти не можеш нічого з цим вдіяти. Я думала, що я сильна та безстрашна дівчина, але в той момент я заклякла на хвилину і не могла нічого навіть сказати…

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю