Алла Мазур отримала особливий подарунок з фронту: гільзу від снаряда

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Алла Мазур в прямому ефірі отримала незвичайний подарунок від українських захисників (фото 1+1)

Алла Мазур в прямому ефірі отримала незвичайний подарунок від українських захисників.

Поділитися:

Ведуча програми ТСН Тиждень на 1+1 Алла Мазур в прямому ефірі отримала незвичайний подарунок від українських захисників: підписану для неї гільзу від зенітної гармати 60-го калібру. Цей презент для Алли привезла з місця, де тривають бої, воєнна кореспондентка ТСН Наталя Нагорна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Тімура Мірошниченка показала прийомного сина та розповіла, як живуть діти в дитбудинках

«Такого незвичайного і зворушливого подарунка я ще не отримувала. Розчулилась ледь не до сліз. Хотілось уважно вичитувати кожну букву, уявляти того, хто це писав… І дякувати доземно хлопцям, які щосекундно ризикують життям - і встигають при цьому ще й подумати про подарунок журналістам», - каже про свої емоції від презенту Алла Мазур.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial)

Цій зенітній гарматі, призначеній для стрільби по повітряних цілях, вже понад 70 років! Наталя Нагорна, розповідаючи цей факт, зазначила, що все одно ця зброя дуже дошкуляє окупантам.

«Ворог її сильно вистежує. Є така ілюзія у людей, далеких від передової, що на фронті зараз винятково новітнє озброєння. Що всі їздять на «Бредлі», що у всіх є «Леопарди», але насправді досі воює все, що тільки може воювати, все, до чого є боєприпаси, все, з чого вміють стріляти. Але яку б техніку нам не привозили, в першу чергу, воюють наші люди. І ось саме такі люди попросили цю гільзу передати вам», - каже кореспондентка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча 1+1 Наталя Островська розкрила термін вагітності та зізналася, чому приховувала свій стан

алла мазур

алла мазур

алла мазур

Тепер ця «іменна» гільза як найдорожча нагорода стоїть у робочій кімнаті Алли Мазур.

«Сердечно дякую воїнам 104-ї бригади 60-го батальйону ТРО, нашим відважним  «поліським вовкам» за цей неймовірний сюрприз. Обіймаю подумки кожного. І чекаємо вдома усіх - з Перемогою!», - подякувала Алла Мазур за подарунок.

Новини по темі