Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Команда «Здійсни мрію» зібрала 300 000 гривень для зустрічі Дениса з Майклом Джорданом

Здійснімо мрію хлопчика разом!

Історія Дениса Куліша торік облетіла не тільки всю країну, а й потрапила за океан.  19-річний хлопець, який усупереч смертельній хворобі багато тренується та грає у баскетбольній команді, розповів, що найбільше в житті мріє про зустріч зі своїм кумиром Майклом Джорданом.  Про Дениса чутно з усіх соцмереж, газет, журналів, YouTube, на ТБ. Про його мрію говорили ведучі Сніданку з 1+1 в гостях у продюсерів за лаштунками американського шоу “Good Morning America” у Нью-Йорку. Завдяки зусиллям Олександри Лободи про хлопця говорять відомі на весь світ українські баскетболісти Олександр Волков і Станіслав Медведенко, знає вже колишній тренер Майкла Джордана Майк Фрателло. Команда ТСН навіть достукалася до Майклового асистента Леслі Джонс.

І сталося перше чудо!  Майкл Джордан написав у грудні листа підтримки Денису і передав велику посилку подарунків – спортивного інвентаря та обладунку для тренувань. Посилка застала хлопця в лікарні на чергових процедурах – їх Денис має проходити регулярно, щоб дихати і жити. Це було неймовірне щастя та величезний заряд позитивних емоцій.

«Денис до останньої хвилини не міг повірити в те, що йому надійшов лист від самого Майкла Джордана! У той момент у мене було відчуття, що мій хлопчик абсолютно здоровий», — згадує Денисова  мама Галина.

А потім сталося друге чудо. Кілька місяців команда проекту «Здійсни мрію» збирала і таки зібрала 300 000 гривень на подорож Дениса у США.  На ці кошти команда планувала везти Дениса у спеціальний тренувальний кемп Майкла Джордана, який щоліта працював у Каліфорнії. Саме туди приїздить зірковий баскетболіст, щоб познайомитись із талановитими дітьми та провести заняття, тож він обов’язково побачився би з Денисом уже цього літа. Команда компанії AVIALIGA подарувала квитки  на переліт у США і назад Денисові і його мамі Галині.

«Майкл та його агенти почули про українського юнака! Ми дякуємо всім, хто допомагає нам з цією мрією, шукає можливості й шанси. З такою підтримкою внутрішньої сили для боротьби з хворобою у хлопця ще більше! Проте найголовніша зустріч із кумиром ще попереду. Знаю: неможливе можливе!» – каже кураторка проекту Лідія Таран.

Плануючи оформлення документів на візи у січні 2018-го, ми отримали несподіване підтвердження невтішної звістки: відомий баскетболіст мусив припинити роботу табору на невизначений термін. Але Денис не може здаватися. І ми разом з ним. Отже, шукаємо нові можливості!

У Дениса муковісцидоз – смертельно небезпечне генетичне захворювання. Та баскетбол дає хлопцеві сили триматися і боротися за кожен день життя. Денис тренується, грає та вірить, що зможе реалізувати себе в цьому спорті. Він живе вірою побачити самого Джордана і поговорити з ним, спитати порад, як можна навчитися так літати, та саме від нього отримати заряд натхнення на подальшу боротьбу за життя та гру в баскетбол! На жаль, в Україні не створені всі належні умови для терапії таких дітей, і хлопцева боротьба за кожен новий день дуже важка і виснажлива. Ми дуже сподіваємося на вашу підтримку – всіх і кожного!

Поширюйте відео та інформацію про Дениса, запитайте у своїх друзів поради –  у facebook, в Instagram, в YouTube.

Перевірмо разом, чи правда, що всі люди на планеті знайомі одне з одним через кілька рукостискань.  Зробіть свій пост із відеороликом для Дениса, тегніть тих, хто, на вашу думку, може допомогти зв’язатися з Майклом Джорданом або знає його друзів, знайомих, колег-журналістів, спортсменів, зірок, телеведучих, бізнесменів, доброчинців – усіх, хто міг би наблизити Дениса до мрії.

Здійсніть мрію! Станьте Чарівником разом з нами! Майкл має знати, як це знайомство важливе для хлопця!

ТСН
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.