Наталія Мосейчук розповіла, як потрапила на телебачення

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Наталія Мосейчук розповіла, як потрапила на телебачення

Ведуча дала відверте інтерв'ю.

Поділитися:

Наталія Мосейчук входить до двадцятки найуспішніших телеведучих України. Вона куратор національного конкурсу вчительського «Оскара», автор кількох телепроектів та благодійного руху «Право на освіту». Останній - «це можливість дозволити дітям, які перебувають в лікарнях, не переривати навчальний процес. Їм потрібне спілкування, контакт із нормальним життям і надія на повернення в світ здорових», - говорить ведуча.

Рівно двадцять років тому Наталя Мосейчук уперше переступила поріг телестудії Житомирського обласного телебачення, навіть не мріючи, що колись сяде в крісло ведучої вечірніх випусків ТСН. Про це Наталія розповіла в інтерв'ю Таїсії Бахаревій для Фактів.

«Тоді я просто взяла участь в конкурсі дикторів Житомирського обласного телебачення. І, напевно, не засмутилася б, якби не пройшла. Але мені передзвонили і запросили на роботу. Зізнаюся, я практично не розмовляла українською мовою, вміла тільки читати. Довелося просто блискавично вчитися. Тоді у мене була лише одна мета: не впасти в бруд обличчям. Власне, в цьому сенсі мало що змінилося і до цього дня. Правда, моє нинішнє становище дозволяє трохи допомагати людям - словом, а іноді й впливом. Хочу, щоб зароблені мною за багато років ім'я і знання конвертувалися в конкретні проекти - школи при лікарнях, наприклад», - говорить Мосейчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наталія Мосейчук не змогла стримати сліз у прямому ефірі

Також ведуча зізналася, що їй часто бракує часу на втілення бажаного.

«Я нічого не встигаю. Це просто катастрофа, наскільки мені не вистачає часу на роботу, дітей, чоловіка, батьків, приятелів, не кажучи вже про себе. Якісь питання вирішую уві сні: зустрічаюся з друзями, з якими не можу побачитися кілька років, читаю книги, сиджу в кінотеатрі, відпочиваю з сім'єю. В реальності все це проходить повз мене.

Їду готую, як правило, вранці. Потім біжу на роботу, дорогою встигаю провести пару робочих зустрічей  - і до студії, на вечірній випуск ТСН. Пізно ввечері сімейна вечеря і питання, як справи у старшого сина, як провів день молодший, що нового у чоловіка. Щось написати, підготуватися до програми можу, тільки коли в будинку панує тиша. Тобто, коли всі сплять».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Наталії Мосейчук з'явився блог

При цьому Наталія Мосейчук доволі сувора мама.

«Суворість - це моя перестраховка від невдач дітей у їхньому дорослому житті. Коли мова йде про навчання, їхню освіту, я авторитарна і нетерпима. Хоча іноді дозволяю собою маніпулювати - повинні ж вони отримувати маленькі перемоги. У нас в сім'ї в цьому сенсі розподіл ролей: чоловік м'якший до дитячих пустощів, намагається їх розуміти, копається в глибинах вчинків, а я більш категорична».

Попри брак часу ведуча любить готувати.

«Я це роблю із задоволенням. Готую багато: перше, друге і компот. Намагаюся, щоб харчування сім'ї було якісним і повноцінним. Балую їх запіканками, тортиками, штруделем».

Однак любов до кулінарії не заважає Наталі Мосейчук тримати себе у формі:

«Ніколи не сиділа на дієтах. Їжа в мені згорає, як в топці ядерного реактора. Тому повнота не загрожує. Я навіть купила абонемент у спортзал, вірніше, у басейн. Але піти туди поки не виходить. У салони краси ходжу тільки в разі потреби. Підозрюю, що поки мене рятує генетика і швидкість, з якою живу. А далі подивимося. Буду вирішувати проблеми по мірі їх надходження».

Новини по темі