Соломія Вітвіцька зізналася, коли буде поповнення в її молодій сім'ї

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Соломія Вітвіцька розповіла подробиці свого сімейного життя
1plus1.ua

Ведуча 1+1 та її чоловік відзначають третю річницю подружнього життя.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Ведуча ТСН Соломія ВітвіцькаСоломія Вітвіцька отримала нагороду «Жінка третього тисячоліття» та її чоловік кліпмейкер Влад Кочатков сьогодні, 15 листопада, відзначають річницю свого весілля. Три роки тому зірка 1+1 вийшла заміж за талановитого режисера.

Соломія Вітвіцька дала tsn.ua ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, як змінилося її життя після заміжжя і хто першим залагоджує конфлікти у родині.

СІМЕЙНЕ ЖИТТЯ

"Я розділяю життя так – до зустрічі з Владом та після зустрічі з Владом.  Я познайомилася з людиною, з якою через рік одружилася і збираюся зістарітися.

Я немов «переключилася» на нову програму світосприйняття. Із такої вольової, незалежної, суверенної я стала покірною, терпимою, лояльною.

У мене з'явився чоловік, який вирішує всі мої проблеми.

Наскільки я взагалі повітряна, легка, романтична, замріяна, настільки Влад прагматичний, продуманий. Він розуміє, що, для чого, куди і як. Ми дуже різні. Я вірю в те, що протилежності притягуються," – розповіла Соломія Вітвіцька.

ХТО ЗАЛАГОДЖУЄ КОНФЛІКТИ

"Кожен конфлікт виникає через те, що інша людина на нього відповідає. Я намагаюся не втягуватися у конфлікти. У пориві злості і агресії можна наговорити багато зайвого. Дуже цього треба уникати. Насправді це така межа, яка може стосунки просто завести в глухий кут.

Завжди варто пам'ятати, що конфлікт – це лише момент, а далі – 20 років щасливого життя. 

У нас після інтерв'ю бувають конфлікти. Я не знаю причини. Чи це якісь вроки, чи чиїсь думки. Я неодноразово помічала це," – каже Соломія Вітвіцька.

ПОПОВНЕННЯ В СІМ'Ї

"Як Бог дасть. Ми не плануємо, але не проти. В нас невдовзі буде своє житло, думаю, для цього щастя з'явиться ще більше аргументів," – зізналася Соломія Вітвіцька.

Нагадаємо, що нещодавно Соломія Вітвіцька зізналася, чому чоловік двічі пропонував їй одружитися.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю