У День пам’яті та примирення Лідія Таран проведе випуск ТСН просто неба

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
У День пам’яті та примирення Лідія Таран проведе випуск ТСН просто неба

Ефір розпочнеться о 19.30.

Поділитися:

У день пам’яті та примирення, який у всьому світі відзначають сьогодні, 8 травня, Телевізійна служба новин каналу 1+1 розгорне свою студію просто неба. Ведуча Лідія Таран проведе вечірній випуск о 19.30 з виїзної студії, яка буде розташована у Києві неподалік Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».  

Там увесь день проходять урочисті заходи з вшанування пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Частина випуску ТСН буде присвячена Дню пам’яті і примирення.

Зазначимо, ТСН стала першою інформаційною програмою, яка започаткувала практику виїзних випусків і студій "просто неба", коли ведучі висвітлюють новини безпосередньо з місця однієї з головних подій дня. Перший такий випуск вийшов в ефір ще у квітні 2013 року з Тбілісі. Після цього були випуски з Чорнобиля, у річницю аварії на АЕС; з Чонгару, на перетині кордону з окупованим Кримом у річницю депортації кримських татар; з Європарламенту, у день підписання угоди про надання Україні безвізового режиму; з села Павлівка на Вінниччині, біля палаючого будинку, в який влучив снаряд під час вибуху на військових складах. Традиційними стали вже і новорічні випуски з Софійської площі.

Нагадаємо, у більшості країн Європи, а також у США та Великій Британії свято Перемоги у Другій світовій війні відзначають саме 8 травня під офіційною назвою День перемоги у Європі. В Україні, згідно з Указом Президента, цей пам’ятний день офіційно відзначають із 2015 року.

Новини по темі