Ведучий ТСН Святослав Гринчук одружився
![Ведучий ТСН Святослав Гринчук одружився Ведучий ТСН Святослав Гринчук одружився](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/019/871/ec327f830a5771983e61fb0e4d21a6f4.jpg)
У мережі з'явилися фото з весільної церемонії в Одесі.
Ведучий ТСН. Ранок на каналі 1+1 Святослав ГринчукСвятослав Гринчук одружився. Його обраницею стала журналістка Христина Дрогомирецька. Святослав та Христина знайомі вже 17 років, а парою стали з 2006 року. Вони разом вчилися у школі журналістики, а згодом – на одному курсі у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святослав Гринчук: «Шлях до мого серця лежить через хороші жарти»
Наша весільна церемонія відбулася на березі Чорного моря в Одесі. На святі були присутні лише найрідніші – наші батьки. А вже наступного тижня ми плануємо влаштувати велике свято для друзів у рідному Львові, -розказав телеведучий.
У підписі до публікації Святослав пожартував, що не став змінювати прізвища.
Нагадаємо, Святослав Гринчук став ведучим каналу 1+1 у вересні 2016-го року. Він веде ранкові випуски ТСН по буднях з 7:00 до 9:00 щопівгодини, чергуючи ефіри з Марічкою Падалко через тиждень.