Вітвіцька разом з ветеранами АТО, Іванною Слабошпицькою та Світланою Тарабаровою презентують «Переможців» у Ризі

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Вітвіцька разом з ветеранами АТО, Іванною Слабошпицькою та Світланою Тарабаровою презентують Переможців у Ризі

В суботу, 5 листопада, в Ризі, у Військовому музеї відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA! «Переможці».

Поділитися:

Експозиція буде відкрита до 9 листопада. Вхід вільний. Презентація у Латвії продовжить подорож виставки світом.

«Переможці» вже успішно відбулися у  Торонто, Брюселі та Лурді, а також у 9 містах України. 

У Латвію проект «Переможці» запросило посольство України в Латвії (Надзвичайний та Повноважний посол Євген Перебийніс). Виставка відбудеться під паторонатом Міністерства оборони і Міністерства охорони здоров’я Латвії за підтримки Міжнародної авіакомпанії України, Privatbank Latvija, Reģionālāinvestīciju banka, Olainfarm.

Латвійським глядачам «Переможців» презентує куратор, ведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька. До Риги також завітають учасники проекту, герої з протезами Олексій Замірко, Олександр Швецов та Віктор Кардаш. До «переможців» також приєднались головний редактор журналу VIVA! Іванна Слабошпицька, співачка Світлана Тарабарова, а також автор відеоарту проекту Віталій Панасюк.

На презентації у Ризі можна буде почитати англомовний випуск благодійного журналу VIVA!Переможці, що розповідає історії поранення та життя учасників проекту.

Всі кошти від продажу журналу будуть направлені на розвиток сучасного протезування в Україні, зокрема, спортивного.

У цьому напрямку у «Переможців» вже є перші результати. П’ять українських протезистів, на кошти, зібрані від продажу спеціального випуску журналу VIVA! Переможці пройшли тижневий курс професійного навчання на базі протезно-реабілітаційного центру у місті Гамільтон (Канада). Навчання, організоване Українсько-канадським фондом міжнародної підтримки продовжиться і в наступному році. У лютому 2017-го Канаду відвідає наступна група українських протезистів.

Благодійники, що запрошували проект до різних міст України також не лишились осторонь благодійних ініціатив проекту, забезпечивши встановлення спортивних протезів двом бійцям з Тернопільської та Черкаської областей.

Проект «Переможці» складається з фотосвітлини відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Витвіцької, а також спеціального випуску журналу Viva!

«Переможці» розповідають історії бійців АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході країни, але не втратилисили духу.  Вони почали нове життя і своїм прикладом надихають тисячі українців.

Новини по темі