Алла Мазур

Легендарна українська телеведуча, авторка і незмінна ведуча "ТСН. Тиждень", для марафону "Єдині новини" та YouTube-каналу ТСН. З перших днів війни працює на інформаційному фронті України. Володарка рекордної кількості професійних нагород – тільки статуеток Телетріумф у Алли аж вісім (!). Здобула дві державні нагороди - Орден Княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів, зокрема, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, розвиток української держави. 

Багато разів входила до сотні найвпливовіших українок та українців за версією журналів NV і Фокус. 

Саме Мазур була ведучою першого в історії ефіру випуску новин ТСН 1 січня 1997 року на телеканалі 1+1.

У 2017 році Алла з колегами у співпраці з істориком Валерієм Примостом написали книгу «Незалежність очима ТСН» до 25-річчя незалежності України. 

Мама школяра - сина Артема. Алла Мазур була обрана на обкладинку всесвітньо відомого французького глянцю в Україні Marie Claire. Стильна фотосесія була організована до дня народження Алли — вона з’явилася на ній після перемоги над онкохворобою — без перуки і з натуральним кольором волосся. Відважна Алла є великою підтримкою для всіх онкоодужуючих, надихає не здаватися,  вчить приймати себе, любити, бути щасливим і боротися за своє майбутнє, надає благодійну допомогу.

Виступає за важливість і доступність ранньої діагностики здоров’я кожного українця, бо це рятує життя. 

“ТСН. Тиждень" з Аллою Мазур наразі виходить щонеділі раз на два тижні о 20:00 у загальнонаціональному марафоні «Єдині новини».
 

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю