Соломія Вітвіцька

Ведуча новин ТСН. З перших днів війни працює на інформаційному фронті України в марафоні Єдині новини. Журналістка. Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, а потім кілька років навчалася у Німеччині, в Університеті Фрідріха-Олександра Ерлангена-Нюрнберга. 

Веде також програму «Вражаючі історії ТСН» на 1+1 Україна. Місія проєкту – показати, що навіть у найскладніших життєвих обставинах завжди є вихід, надихнути українців на віру у світле майбутнє і бути не байдужими один до одного. Від 2014 року кураторка соціального мультимедійного проєкту "Переможці", що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу. З “Переможцями” були у 23-х країнах, серед них — ПАР, Фінляндія, Латвія, Канада, Ліван, Бельгія, Чехія, Франція та інші. Спецвипуск журналу «Viva! Переможці» є у Папи Римського, американського ветерана Шайло Гарріса, знаменитого режисера Девіда Лінча.

Офіційна волонтерка ЗСУ. Навесні 2022 влаштувала благодійний аукціон з продажу паралімпійської медалі спортсмена Сергія Ємельянова. Медаль продали за понад мільйон гривень, на вторговані кошти закупили авто, бронежилети, тепловізори й спорядження для ЗСУ. З березня 2022 щоп’ятниці проводить у НДСЛ Охматдит концерти з українськими зірками для того, щоб підтримати маленьких пацієнтів та лікарів.

Лауреатка Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття». Розлучена, з колишнім чоловіком Владом, котрий служить в ЗСУ.

Має семеро похресників.
 

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю