«Це моя трансформація, моя правда»: на 1+1 Україна вийде фільм про співачку Олю Полякову – відома дата прем’єри

На 1+1 Україна вийде фільм про співачку Олю Полякову - коли дивитись
polyakovamusic/Instagram
Все буде добре, Оля
Поділитися:

На 1+1 Україна відбудеться прем’єра фільму про українську співачку Олю Полякову та її трансформацію.

Стрічка Все буде добре, Оля розповість про її трансформацію та велике концертне шоу Все буде добре, яке співачка представила під час повномасштабної війни.

Фільм, ідея якого належить телеведучому Олексію Суханову, розкриває не лише закулісні моменти створення шоу, а й історії музикантів та глядачів, чиї емоції та переживання стали серцем проєкту. За словами Полякової, це не автобіографічна розповідь чи історія її дитинства, а глибока рефлексія про те, як музика допомагала українцям долати виклики війни.

«Це історія мого шоу Все буде добре, що народилося у найважчий час і стало для мене символом віри, сили та нових сенсів. Програма, що змінила мене, мої пісні й моє бачення світу. Це більше, ніж концертна історія. Це моя трансформація, моя правда, моя віра. Я вдячна кожному, хто творив цю історію разом зі мною. І тим, хто приходив на концерти, плакав, сміявся і вірив — разом зі мною», - прокоментувала фільм Полякова.

Прем’єра стрічки Все буде добре, Оля відбудеться 26 жовтня о 23:00 на телеканалі 1+1 Україна.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У моєму віці треба бути розкутою»: Оля Полякова розповіла, як погодилася на відверту фотосесію для Playboy

Новини по темі