Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Сніданок з 1+1 запускає флешмоб до ювілею Кузьми Скрябіна

Найбільш щирі відео увійдуть до фільму про Кузьму.

17 серпня Андрію Кузьменку, лідеру гурту Скрябін, який загинув в автокатастрофі, могло б виповнитися 50 років. До цієї дати команда Сніданку з 1+1 готує документальний фільм, присвячений феноменальному музиканту, та запускає у соціальних мережах флешмоб #зДнемНародженняЧувак. Усі, чиїх сердець торкнулися творчість й життя Кузьми, можуть записати звернення до музиканта із відповіддю на питання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: DZIDZIO у Сніданку з 1+1 розповів, яким насправді був Кузьма

Найбільш зворушливі та щирі відео, які будуть завантажені до 9 ранку 15 серпня, можуть увійти до документального фільму «З Днем народження, Чувак», який глядачі побачать в ефірі Сніданку з 1+1 17 серпня. Проте усіх охочих команда Сніданку з 1+1 закликає не зупинятися і продовжувати ділитися теплими словами до Кузьми і надалі, аби пам'ять про нього і його музику жила ще довгі роки. Свої відео додавайте у коментарях під дописом на сторінці Сніданку з 1+1 у Facebook чи завантажуйте на персональних сторінках в Instagram із відповідним хештегом. Обов’язково закінчуйте своє звернення фразою «З Днем народження, Чувак!».

Під час зйомок стрічки на запитання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?» відповів лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук:

«Я просто був би щасливий, от і все... Якби я міг його побачити, тут з нами, я просто був би щасливим. Не думаю, що мало б значення сказане в той момент, - розказав Святослав. - Я думаю, Кузьма мав прекрасне почуття гумору і був вільним. Деколи його, як і всіх шоуменів, заносило. Але зазвичай він дуже тонко відчував та вмів бути чесним з самим собою». 

Дивіться перші кадри документальної стрічки:

Нагадаємо, що крім Святослава Вакарчука своїми спогадами про Кузьму у стрічці «З Днем народження, Чувак» поділяться дружина та батьки музиканта, учасники першого та другого складу гурту Скрябін, музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Андрія – Олег Турко (Лесик).

Прем’єра фільму «З днем народження, Чувак» відбудеться 17 серпня під час ефіру ранкового шоу Сніданок з 1+1. А також усі кияни та гості столиці зможуть переглянути стрічку  на великому екрані ввечері цього ж дня під час спеціального показу в Кіносаду просто неба Життєлюб на Гідропарку.  

 

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.