“Це моя перша медична історія”: Тарас Цимбалюк доєднався до зйомок серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” на “1+1 Україна”

Жіночий лікар. Нове життя
Тарас Цимбалюк зіграє у серіалі Жіночий лікар. Нове життя на 1+1 Україна (фото)

До касту акторів серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” на “1+1 Україна” доєднався зірка українського кіно Тарас Цимбалюк.

Поділитися:

“1+1 Україна” спільно з FILM.UA продовжують працювати на перезавантаженням одного з найпопулярніших українських медичних серіалів “Жіночий лікар.Нове життя”, який глядачі вже побачать восени. В серіалі знімаються Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олексій Нагрудний. Нещодавно до касту акторів доєднався зірка українського кіно Тарас Цимбалюк. Глядачі побачать актора у новому амплуа. Як зізнався Тарас Цимбалюк, він вперше зіграє лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Ісаєнко та його 5-річна донька знімаються разом в серіалі "Жіночий лікар.Нове життя" на телеканалі “1+1 Україна”

Тарас Цимбалюк

Герой Тараса -  людина, яка тривалий час провела на фронті й не сподівалась повернутись до цивільного життя. Після контузії та комісування героя спіткає відчай, він опиняється на перехресті й не знає, як надалі повернеться його життя. Завдяки новій роботі у лікарні, він поступово знаходить себе у цивільному середовищі, де знову зможе відчути себе потрібним.

“Насправді, це моя перша медична історія. До ролі я готувався передивляючись різні медичні серіали та фільми. До речі, мій дядько медик, я слухаю про медицину від самого дитинства, тому можна сказати, що до цього проєкту я готувався давно. Дуже багато медичних термінів, подібний матеріал вимагає більшої підготовки”, - сказав Тарас Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк

Актор поділився, що очікувати від перезавантаження улюбленої історії.

“Я думаю, що мій персонаж здивує глядачів. Як на мене, ця історія є довгоочікуваною для людей та актуальною. Це повністю український проєкт, знятий для українського телеканалу. Я дуже вдячний Юлі Міщенко, шоуранерці проєкту, що вона бачить цю історію настільки автентичною, це дійсно «нове життя», тому глядача це має приємно здивувати», - інтригує Тарас Цимбалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми збираємось з силами й прямуємо робити те, що вміємо найкраще”, — Анастасія Цимбалару про зйомки серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” в умовах війни

Тарас Цимбалюк

Як Тарасу Цимбалюку вдалось перевтілитись у лікаря глядачі побачать вже скоро у серіалі  “Жіночий лікар.Нове життя” на “1+1 Україна”.

1+1 Україна в Instagram.

1+1 Україна в Facebook.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю