Несподівані зізнання: Горянський розповів, чому йому близька роль професора-хабарника

Володимир Горянський, чому йому дуже близька роль у комедії «Знай наших»
1plus1.ua

Український актор розповів, які сюрпризи готує скетч-шоу на «1+1» .

Поділитися:

Сьогодні народний артист України Володимир Горянський побував у гостях газети «Комсомольська правда» і розповів про свою нову роль у скетч-шоу «Знай нашихЗнай наших: 5 доказів того, що сесія в Україні — це весело», прем'єра якого відбудеться 17 червня о 20.15 на телеканалі «1+1».

Скетч-шоу «Знай наших» – це дуже цікава, іронічна та смішна історія, у якій показується, що ми, українці, вміємо посміятися не тільки над іноземцями, а й над самими собою. Скетч відрізняється від інших тим, що на цього разу іноземці «понаїхали» до України і хочуть стати схожими на нас. А мій герой – це професор, який викладає українську історію. На його переконання, історію знає той, хто добре заплатить, – поділився актор.

Також Горянський розповів, що викладає у Київському національному університеті культури і мистецтв, тому для нього роль професора вже знайома:

«Я займаюся викладацькою діяльністю. У мене два курси по 30 осіб, тому почуття педагога мені знайомі. У мене ніяких хабарів, звісно, немає. А своїм студентам я одразу сказав, що, якщо вони не хочуть вчитися, можуть не приходити на заняття. Головне – не заважати тим, хто хоче розвиватися і прагне отримати професію. Я вважаю, що краще віддавати свій час тим, хто хоче чогось навчитися і домогтися висот у цьому житті», – зізнався народний артист України.

Нагадаємо, що героями скетчівЗнай наших: Які пригоди спіткали білорусів у київському готелі стануть гості нашої країни, які зустрінуться з унікальними, винахідливими і найяскравішими українцями різних професій. Іноземці будуть потрапляти в звичні для наших співвітчизників ситуації, які назавжди запам’ятаються гостям з-за кордону та навіть змінять їхнє світосприйняття. Герої познайомляться з дивовижним українським колоритом, харизматичними представниками різних регіонів та відчують наше життя зсередини.

Також глядачі зможуть познайомитися з турком Фатіхом, який заради кохання проміняв темпераментну Анталію на колоритну Одесу. І тепер єдиною перешкодою на шляху до його щасливого сімейного життя є теща – колоритна одеситка тьотя Роза. Для колоритної одеситки зять – це прекрасна можливість згадати молодість і зіпсувати життя ще одному чоловікові.

Ще одними яскравими персонажами стали зелені туристи зі Швеції Карл і Олаф, які приїхали у відпустку на Полтавщину і оселилися у найгостиннішого українця – діда Тараса. Корисливий дід готовий виконати всі забаганки гостей, але що для українця добре, то для наївних шведів чуже, дико і небезпечно!

Виробник скетч-шоу – продакшн-студія «Рога и копыта».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 життєвих мудростей від справжньої одеської жінки тітки Рози

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю