Стала відома дата прем'єри скетч-шоу «Знай наших»

Нове шоу на «1+1» розкаже кумедні історії іноземців в Україні

Поділитися:

Наступної суботи, 17 червня, о 20.15 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра нового 16-серійного скетч-шоу «Знай наших».

«Знай наших» - перше комедійне шоу, в якому іноземці «понаїхали» до України, і прагнуть познайомитися з незабутнім українським колоритом. Як наприклад, туристи зі Швеції Карл і Олаф, які прилетіли до нашої країни, щоб провести незабутню відпустку на Полтавщині. Хлопці оселилися у найгостиннішого українця - діда Тараса, який буде готовий виконати усі забаганки гостей, але що для українця добре, то для наївних шведів дико і небезпечно.

Ще одним яскравим героєм став турок Фатіх, який заради кохання проміняв темпераментну Анталію на колоритну Одесу. І тепер єдиною перешкодою на шляху до його щасливого сімейного життя є теща - колоритна одеситка тьотя Роза, яка знає, що таке шлюб і три розлучення.

Нагадаємо, що героями скетчів стануть гості нашої країни, які зустрінуться з унікальними, винахідливими і найяскравішими українцями різних професій. Іноземці будуть потрапляти в звичні для наших співвітчизників ситуації, які назавжди запам’ятаються гостям з-за кордону та навіть змінять їхнє світосприйняття. Також герої познайомляться з дивовижним українським колоритом, харизматичними представниками різних регіонів та відчують наше життя зсередини.

У головних ролях: Володимир Горянський, Ольга Кіяшко, Назар Задніпровський, Костянтин Корецький, Олександр Ярема, Віталіна Біблів, Рінат Хабібулін, Валерій Астахов, Віталій Іванченко, Віктор Стороженко, Ігор Гнізділов, Дмитро Вівчарюк, Андрій Кронглевський, Евеліна Сакуро, Арам Арзуманян, Костянтин Костишин, Борис Георгієвський, Ольга Вівчарюк, Володимир Ямненко, Ярослав Чорненький, В’ячеслав Ніконоров, Дмитро Соловйов, Максим Максимюк, Бесо Зангурі, Олена Турбал.

Продюсери - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Олександра Лозинська. Режисером проекту виступив Семен Горов, оператором-постановником - Анатолій Сахно. Автори сценарію - Михайло Гусаров, Володимир Дюба, Ігор Терехов, Володимир Мирошниченко.

Виробництвом продукту займається продакшн-студія «Рога и копыта».

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю