Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Знай наших: Які пригоди спіткали білорусів у київському готелі

Уже цієї суботи, 17 червня, о 20.15 глядачі побачать цікаві пригоди іноземців в Україні.

До прем’єри нового скетч-шоу «Знай нашихЗнай наших: 5 доказів того, що сесія в Україні — це весело» на «1+1» лишилися лічені дні.

«Сніданок з 1+1» побував на зйомках історії родини Лукашевичів із Білорусі, яка виграла в лотереї путівку до найрозкішнішого готелю Києва. В головних ролях – українці Віталіна Біблів та Олександр Ярема.

Акторка зізналася, що з головою поринула в білоруську літературу.

Я слухала та читала білоруські тексти. У мене музичний слух, він недосконалий, але деякі речі мені вдаються, – ділиться Віталіна Біблів.

А ось Ярослав Ярема підійшов до ролі з гастрономічного боку.

Деруни, бульба… Поїв – і вже білорус! – жартує Ярослав Ярема.

Нагадаємо, що героями скетчів стануть гості нашої країни, які зустрінуться з унікальними, винахідливими і найяскравішими українцями різних професій. Іноземці будуть потрапляти в звичні для наших співвітчизників ситуації, які назавжди запам’ятаються гостям з-за кордону та навіть змінять їхнє світосприйняття. Також герої познайомляться з дивовижним українським колоритом, харизматичними представниками різних регіонів та відчують наше життя зсередини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 життєвих мудростей від справжньої одеської жінки тітки Рози

Знай наших
Повні епізоди
Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.