«Думаємо про дитячий будинок»: Міка Ньютон вперше розповіла про втрату дитини після ЕКО та боротьбу з раком

Міка Ньютон вперше розповіла про втрату дитини після ЕКО та боротьбу з раком
mikanewton/Instagram
ЖВЛ представляє
Поділитися:

Українська співачка Міка Ньютон відверто розповіла про один із найболючіших періодів у своєму житті та пояснила, чому вони з чоловіком замислюються над усиновленням.

Артистка, яка вже близько 15 років мешкає у США, дала велике інтерв’ю Раміні Есхакзай і вперше за тривалий час публічно заговорила про боротьбу з онкологією, спроби завагітніти та втрату дитини.

За словами співачки, діагноз рак яєчника їй поставили саме тоді, коли вона разом із чоловіком планувала вагітність.

Після лікування, коли хвороба відступила, Міка Ньютон вирішила спробувати стати мамою за допомогою ЕКО. Артистка зізналася, що наважувалася на процедуру, попри страх і ризики для здоров’я.

«Мені так хотілося стати мамою і залишити щось після себе. Я людина, яка завжди ставить собі ціль і завжди цього добивалася. І дитина — це перше в житті, що в мене не вийшло», — поділилася співачка.

Міка Ньютон розповіла, що кілька спроб штучного запліднення коштували майже 30 тисяч доларів. Одного разу артистці вдалося завагітніти, однак вагітність не розвивалася: у дитини так і не з’явилося серцебиття. Після цього співачка пережила викидень.

Артистка також зізналася, що шкодує, що не заморозила яйцеклітини раніше. Після перенесеної хвороби у неї виникли проблеми, які ускладнили шлях до материнства. Лікарі, за словами Міки, пропонували варіант із донорськими яйцеклітинами, але її чоловік Кріс не підтримав таке рішення.

Співачка пояснила, що чоловік хоче спільну дитину саме з нею, але водночас не ставить материнство умовою їхнього щастя.

«Мені пощастило, що чоловік мене дуже любить. Він каже: я краще буду без дітей, але хочу побачити тебе і себе, а не гадати, хто там ще в цій дитині. Він хоче сім’ю зі мною», — розповіла артистка.

Міка Ньютон не виключає, що в майбутньому вони з чоловіком можуть усиновити дитину. Співачка зазначила, що особливо хотіла б зробити це в Україні, адже через війну багато дітей залишилися без батьківської опіки.

«Ми думаємо про дитячий будинок, щоб взяти дитину. Звичайно, хотілося б зробити це в Україні, тому що знаю, що багато дітей залишилися одні. Це була б велика для нас нагорода», — сказала Міка.

В сюжеті ЖВЛ представляє також нагадали, що Міка Ньютон була однією з найпопулярніших українських співачок у середині 2000-х. У 2011 році вона представляла Україну на Євробаченні з піснею Angel і посіла четверте місце. Після конкурсу артистка переїхала до США, де згодом познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, американським бізнесменом.

Пара перебуває у шлюбі майже вісім років. Нещодавно Міка Ньютон вперше за багато років знову виступила в Україні та виконала свої відомі пісні в українському перекладі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Як рідні»: Тоня Матвієнко розповіла, з ким дружить серед артистів та який подарунок зробила собі цього літа

Не пропустіть головне! Підпишіться на наші оновлення в Google!
Новини по темі