«Записали демку»: Злата Огнєвіч розповіла, як Віталій Козловський відмовив їй у дуеті

Злата Огнєвіч розповіла, як Віталій Козловський відмовив їй у дуеті
zlata.ognevich/Instagram
ЖВЛ представляє
Поділитися:

Українська співачка Злата Огнєвіч в ексклюзивному коментарі розповіла, чи вірить у дружні стосунки між колегами, а також пригадала, як Віталій Козловський відмовив їй у дуеті.

У новому випуску ЖВЛ Представляє артистка поділилась творчими планами та заінтригувала, що вже в серпні вийде дует з одним із популярних співаків, але його ім’я не розсекретила.

«На цей рік у мене заплановано багато релізів. І фіт, і робота над англомовним альбомом, і над синглом, який буде виривати все серце», - поділилась Огнєвіч.

Співачка також пригадала, як Віталій Козловський відмовив їй у спільній композиції.

«Я пам’ятаю, коли я готувала пісню На нашому поверсі, ми записали з Віталієм Козловським демку. І він потім відмовився», - зізналась вона.

Злата Огнєвіч і Віталій Козловський
ТЕТ

За словами Огнєвіч, в шоу-бізнесі вона має людей, яким довіряє і підтримує теплі стосунки. Зокрема, артистка має дружні відносини з Shumei, Тонею Матвієнко і Альоною Омаргалієвою. А от у справжню міцну дружбу між зірковими колегами вона, все ж, не вірить.

«Якась міцна дружба буває дуже і дуже рідко, і артисти мають бути з різних полюсів. Тому що конкуренція і постійна біганина за чимось високим та великим вносить корективи в стосунки», - зазначила зірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Не пропустіть головне! Підпишіться на наші оновлення в Google!
Новини по темі