Вони стали парами не тільки на екрані, але у житті: хтось ще тільки зустрічається, хтось встиг одружитися, а хтось і розлучитися. Хоча від цього головні герої серіалів не втратили любові своїх шанувальників, і вони мріють побачити їх знову разом.


1. Сила та Боран (Сила. Повернення додому, 2006)


Народжена у бідній сім'ї на південному сході Туреччини Сила (у виконанні Джансу Дере) дитиною була віддана на виховання до заможної стамбульської родини. Вона повинна вийти заміж за Борана, сина багатого сімейства. Дівчина не дає згоди, і старші підуть на радикальні заходи, щоб досягти свого. Кохання до Мехмета Акіфа Алакурта у Джансу було тільки на екрані.

2. Асі та Демір (Асі, 2007)


Щоб допомогти батьку, героїня Туби Буюкюстюн розпочинає безпереривну боротьбу за справедливість. За деякий час вона закохується (щоправда, тільки на екрані) у красивого молодого чоловіка Деміра, якого зіграв Мурат Йилдирим.


3. Шахерезада й Онур (Тисяча і одна ніч, 2008)

Халіт Ергенч і Бергазюр Корель настільки добре перевтілилися в Шахерезаду та Онура, що роман їх героїв перетворився на справжнє кохання на майданчику. Не завадило навіть те, що Халіт був на той момент одружений. Після зйомок у "1001 ночі" Халіт і Бергазюр одружилися, і незабаром у них народився син Алі.


4. Айшегюль та Четин (Маленькі секрети, 2010)

Улюбленою парою турецької молоді Мерве Болугур та Бурак Озчівіт стали ще у серіалі "Маленькі таємниці", але зустрічатися стали пізніше, коли зіграли епізодичні ролі в серіалі "Величне століття". Мерве зізнається, що зараз вони бачяться тільки на світських заходах, і їх стосунки не можна назвати теплими.


5. Феріха та Емір (Сила кохання Феріхи, 2011)

Головна героїня історії Феріха Йилмаз виросла в бідній сім'ї. Батьки героїні Хазал Каї - прислуга в багатому домі. Дівчинка змалку спостерігає, як живуть заможні господарі будинку, і мріє вирватися з бідності. Прагнучі кращого життя, Феріха вступає до престижного Стамбульського університету, де навчається "золота молодь". Феріха привертає увагу Еміра, роль якого виконує Чагатай Улусой, своєю безкорисливою простотою. Актори підтримують дружні стосунки.


6. Фатмагюль і Керім (У чому вина Фатмагюль, 2011)

Берен Саат зізнається, що робота по 20 годин на добу п'ять або шість днів на тиждень разом на майданчику, звичайно, сприяє стосункам, а романи з колегами - це припустимо і можливо, але не в її випадку. У неї ніколи не було роману з колегою красенем Енгіном Акюреком. Хоча преса писала протилежне.

7. Хюррем і султан Сулейман (Величне століття, 2011)

На зйомках "Величного століття" дружина Халіта Ергенча Бергюзар (у серіалі актриса зіграла епізодичну роль), не витримала любовної сцени між султаном і Гюррем і втекла з майданчика в сльозах. Роману між акторами ніколи не було. Рудоволоса красуня німецько-турецького походження Мер'єм Узерлі покинула і поїхала додому у Берлін. Халіт Ергенч після закінчення зйомок у червні 2014 вирішив взяти тривалу перерву і намагається більше часу приділяти сім'ї.

8. Феріде і Кямран (Корольок - пташка співоча, 2013)

Головних героїв Феріде та Кямрана з серіалу "Корольок - пташка співоча" фанати одружили ще на початку серіалу. Важко довелося й акторам, Бураку Озчивіту та Фахрі Евджен, які виконали ролі закоханих персонажів. Незважаючи на тривалі стосунки Бурака Озчивіта з Джейлан Чапа (пара зустрічалася більше двох років), шанувальники не хотіли приймати подругу актора й увесь час бажали, щоб роман персонажів серіалу відбувся й у реальному житті. Зараз Бурак та Фахріє дійсно разом і продовжують потерпати від уваги папарацці.